Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrentnek csak az egyik...

Torrentnek csak az egyik mappáját kezdtem tölteni. De szeretnék egy másik mappát is indítani. Hogyan oldható meg, miközben tart az első anyag letöltése?

Figyelt kérdés
UTorrentet használok, hiába nyitom meg a torrentet, nem jön be az az ablak, ahol kijelölhetem a mappa letöltését. Kérdezi:"Betöltsem abból a trackert"...aztán semmi...
2009. júl. 29. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálod leszedni máshonnan(ha csak nem ilyen speciális magyar nyelvű stb... ) s azt elinditod...

2.variáció: megvárod amig lejön az első mappa és utána megnyitod:)

2009. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lent Fájlok fülön a prioritást khagyásról normálra állítod.
2009. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pontosan hol van priorítás állítása? Sorry, de nem találom?

Köszi a válaszokat!

2009. júl. 29. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ők nem értik,mire gondolsz.


Töröld a torrentet,majd látogasd meg újra az oldalt,ahol találtad.Nyisd meg újra,és most már jelöld ki mind a két mappát.Nem kell aggódnod,nem vész el,amit eddig letöltöttél,fel fogja ismerni a kliens,hogy neked mely szeletek vannak már meg.

2009. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Azok a fájlok, amelyeket nem jelölted ki letöltendőknek, kihagyás a prioritásuk. Ha normálra állítod, elindul a letöltésük.

[link]

2009. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld ki a listában aminek a további részeit szeretnéd letölteni! Az ablak alján láthatsz füleket. Lesz egy fájlok, állományok, vagy vmi hasonló nevű fül (nekem angol van). Itt látható a file-lista. Minden file-nak van egy prioritás tulajdonsága. Jelöld ki az a sort, amit mégis le szeretnél tölteni, és állítsd át a prioritását mondjuk normálra, az az alapértelmezés (de állíthatod alacsonyra, vagy magasra, ez már rajtad múlik). Ha emlékeim nem csalnak, ez mappák esetén is hasonlóképp működik.
2009. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül megtaláltam a prioritást. Törlést, újraindítást is megpróbálom.
2009. júl. 30. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!