Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Több cikkben is azt olvastam...

Több cikkben is azt olvastam hogy a windows xp n kívüli programok (lemezkarbantartó. Töredezettségmentesítő. Programeltávolító stb) nem használnak a windowsnak? Igaz ez? Tényleg tönkre teszik a külső programok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség...
2012. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor miket érdemes feltennem?
2012. szept. 15. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Én WIN7-et használok, tehát erről nem tudok nyilatkozni. Én ott csak beépítettet használok és nem azért mert a másik tönkretenné hanem azért mert nekem az megfelel...
2012. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 algopirin ***** válasza:

Igaz is meg nem is...

Vannak olyan programok amik lehet tényleg többet ártanak a rendszernek mint használnak, rendszerhibákért többnyire a userek gondatlansága a felelős és a felelőtlenül feltelepített gagyi programok.

Ha úgy képzeled el a rendszeredet mint pl. egy autót amire mindenféle csicsás spoilereket raksz fel úgy hogy százas szöggel szögeled fel őket, az egyéb külső programok akár ilyenek is lehetnek.

Kiderül hogy még se kell és ledobod csak hagy egy "lyukat" maga után vagy ha éppen szerencsétlenül sikerült "felszögelni" lehet pont a hűtőt sikerül vele kilyukasztani.

A programok is hasonlóan működhetnek van ami teljesen jó és hasznos de van ami hibásan van megírva és csak nagyobb gondot csinál mint ami a haszna, az hogy melyik jó s melyik nem meg inkább tapasztalaton múlik, ki kel próbálni és vagy használ vagy ront a helyzeten.

2012. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 algopirin ***** válasza:

Ha lassú a géped csoda program úgy sincs ami segíteni fog amúgy meg nem igazán van szükség szerintem egyéb külső "töredezettség mentesítőre" vagy egyéb rendszer programra ami benne van az is megfelel nagy csodát úgy se fog véghezvinni egyik se, többnyire csak rontani szokott a helyzeten főleg ha nem megfelelően van használva.

ntfs meg nem is töredezik vagy nem úgy ahogy sokan képzelik, de az nem ide tartozik....

2012. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és a windows programeltávolítója az jó?
2012. szept. 15. 20:29
 7/7 algopirin ***** válasza:

Ha rendesen megirt programot telepítesz fel aminek az uninstallja is rendesen van megcsinálva akkor miért ne lenne jó.

Gagyi vagy átverős programhoz meg tökmindegy mivel akarod leszedni rendesen úgy se fog sikerülni, registryben meg nem kéne turkálni ilyesmi miatt.

Nekem kb. már az oviban is x486os gépem volt de ilyen csoda rendszer programokat sose használtam legfeljebb kipróbálás szinten de nem volt szükség vagy közel se váltak be, de ízlések és pofonok kinek mi.

2012. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!