Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan hangfelvevő progi...

Van olyan hangfelvevő progi amivel tudok netről ezt-azt felvenni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van valahol egy flash videó és én abból fel szeretném venni a hangot (a videóra nincs szükségem). Hogy tudom ezt megcsinálni? Magyarán az kell nekem, hogy amit hallok, azt vegye is fel a progi.

2012. szept. 27. 18:07
 1/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk innen valamit felvenni:

[link]

2012. szept. 27. 18:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi kellhet neked:


[link]


Hogy működik-e, nem tudom, nem próbáltam...

2012. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem működik a program :/
2012. szept. 27. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a (már eszembe jutott) a Wiretap Studio-t használtam ilyen esetekben, azonban annak nincs Windows-os verziója. Egyes helyeken még ezt ajánlják:


[link]


Ez nem ingyenes, de biztos van vmi trial. Több ötletem sajnos nincsen.

2012. szept. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha XP-d van, akkor a következőt csináld.

XP->Eszközök->Kiegészítők->Kiegészítők letöltése->"DownloadHelper"! Ezt a kiegészítőt keresd meg, és töltsd le mint kiegészítő, majd indítsd újra a firefox-ot! Mp3-mp4...stb formátumokat tudsz vele letölteni, és ha nem csal a memóriám, akkor a "Sajátgép"->Helyi lemez(c)-be menti le. (A "Ddownloadhelper"-be keresd a letöltéseidet....)

2012. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!