Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék befizetni WOWra,...

Szeretnék befizetni WOWra, eredeti szerverre, hogy lehetséges ez? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni a barátomat szülinapján, mivel odavan a wowért, gondoltam megveszem neki a mist of pandaria-t és befizetem játszani vmennyi időre :) tesómnak megvan a többi kiegészítő, akkor azokat felrakom előtte és rá a MoP-t, ez így működik? és hol tudok befizetni eredeti szerverre? köszi a segítséget!

2012. szept. 28. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem így működik. Ha eredeti szerverekre akarsz felhasználót venni, akkor a TELJES játékot és a kiegészítőket is eredetiben kell megvenned. Több 10 ezer forintos tételről beszélünk. Ezenkívül x időközönként (általában havonta) kell fizetni pár ezer forintot, hogy tudjon az adott szerveren játszani. Nem egy olcsó mulatság.
2012. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem :( de ha eredetiben van meg a játék, akkor se rakhatom azt fel, mindenképp sajátot kell vennem?
2012. szept. 28. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan hogy megy ez a dolog, én is csak haveromtól hallottam.
2012. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha így csinálod akkor nem fog tudni játszani.

eredetihez meg kell venni az összes eddig megjelent kiegészítőket (kb 20k az egész együtt)

törtön meg nincs olyan szerver ahol menne már a panda, sőt a zelőzö kieg sincs mindenhol.

2012. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de megvan az alapjáték és a kiegek is mind eredetiben, csak nem az övé. így se fog menni? bocsánat hogy értetlenkedek, de csaj vagyok, nem vmi nagy gamer! :(
2012. szept. 29. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:

a cd-k lényegtelenek, a hozzájuk járó kód az ami kell.


minden játékhoz jár egy egyedi kód. Ezeket a kódokat csak egyszer lehet használni.

Tehát egy accountot lehet velük létrehozni.


ha a tesód felhasználta már ezeket a kódokat akkor nem tudsz a barátodnak is csinálni egy accountot eredetire.

2012. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aha, így már értem! köszi :) hát akkor sztem egyesével megszerzem neki.. egyszerre tényleg elég drága lenne. köszi a válaszokat!! :)
2012. szept. 29. 23:00
 8/8 anonim ***** válasza:

amúgy szerintem ha még mindig meg akarod neki venni akkor úgy csináld, hogy vedd meg neki a battlechestet.

[link]



ez 4 ezer forint és az első 3 játék benne van plusz egy hónapig ingyen tud vele játszani.

2012. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!