Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kitöröltem egy programot és...

Kitöröltem egy programot és eltünt a Wordom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem volt elég hely a C-n, ezért próbáltam válogatni a programok között. Volt egy program, a neve Windows xp professional és frontpage (vagy hasonló) . Nem tudtam mi ez, megkérdeztem valakit msnen azt mondta törölhetem nyugodtan, weboldal készítésére való. Töröltem is. Erre a microsoft word mint olyan eltünt totál, és egyik szöveges dokumentumot se tudom megnyitni pedig szükségem lenne rájuk, mert nagyon sok van belőle, a legtöbb eyetemi vizsga anyag, és pont csütörtökön lesze gy vizsgám és szükségem lennének az anyagokra de nem tudja megnyitni! Mind Word-os dokumentum! Mit csináltam? Hol töltsem le ezt a programot hogy visszajöjjenek a dokumentumjaim? Ugye még visszacsinálható?
2008. máj. 18. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd le ezt: [link]

Teljesen ingyenes a program, ugyanazt tudja mint az MSWord, a kinézete és a kezelése is azonos.

2008. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
másold ki a .doc-okat és telepícsd újra a vindózt
2008. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd elő az eredeti telepítőkészletet, és telepítsd újra!
2008. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs elég hely a C lemezen, akkor elődször is megnyitod a saját gépet, jobb klikk a C-re - tulajdonságok. A felugró ablakban klikk a Lemezkarbantartóra. Bepipázod a négyzeteket és OK. Ez kidobja a Windows által generált szemétfájlok egy részét. Ha nem szoktad ezt csinálni, akár 1GB hely, vagy még több is felszabadulhat.
2008. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az elsőnek különösen, telepítettem a programot és tetszik!A többieknek is köszi mindent! A lemezkarbantartást szoktam csinálni de mivel 3 hete volt ujrarakva a gép még nem csináltam!
2008. máj. 18. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék, hogy a "másold ki a doc-okat és telepítsd újra a windowst" megoldás miben segítene a kérdés feltevőjének.


A kérdést feltevő a Microsoft Office és Fontpage alkalmazást törölte, mely nem integrált windows alkalmazás. Tehát a windows újratelepítése nem igazán oldja meg a problémát, a doc fájlok "szűz windowson" nem nyithatóak meg.

Mint írták alternatív és ingyenes megoldás lehet az OpenOffice, vagy pedig bármely helyről a Microsoft Office alkalmazás letöltése és telepítése. Amennyiben a kérdezőnek van eredeti Office telepítőlemeze, akkor értelemszerűen arról is vissza tudja tenni az Office alkalmazást (vagy csak a word részét)

2008. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!