Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Használtam a regseeker nevű...

Juhász Atesz kérdése:

Használtam a regseeker nevű programot, és azon belül az indítási bejegyzéseket, és véletlenül kitöröltem valamit ami miatt a parancsikonok nem működnek. Hiába csinálok újat, azok sem működnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 20:27
 1/6 anonim válasza:
Kenj meg egy jó nagy karéj kenyeret malac zsírral és harapj hozzá lila hagymát....nasinak meg kakaós nápolyi!!!:)))
2011. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A "parancsikonok nem működnek" elég tág fogalom.


Először is, az indítási bejegyzések ki, és bekapcsolhatók egy kis négyzetbe tett/törölt pipával. Ha végleg töröltél mindent, akkor pedig a regseeker alapbeállításban elmenti a változtatásokat, így a regseeker program könyvtárán belül találsz egy "backup" nevű programot, amiben a törölt rendszerleíró kulcsok vannak. Ezekre kettőt kattintva visszavonhatod a törölt elemeket.



Más megoldás, hogy keresel egy rendszer helyreállítási pontot, valamikor a regseeker-es akciód előttről, és visszaállítod a rendszert úgy.

2011. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Most nézem, kicsit elírtam az előbb. A regseeker/indulási bejegyzéseknél nincs bejelölhető kis négyzet, csak az elemen egy jobb klikk után jön elő az engedélyezési/tiltási lehetőség.

A "backup" pedig nem program, hanem egy könyvtár a regseeker programkönyvtáron belül.


Ettől függetlenül a többi jó. Talán a rendszer helyreállítás a legegyszerűbb, ha van rá mód.

2011. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerült! Sajnos nem a lilahagymás verzió :) Hiába használtam a programon belüli mentést. De rendszer visszaállítással ment. Csak az volt a baj hogy 3 hónappal ezelőtti mentési pont van:s De azért már jó. Köszönöm.
2011. aug. 24. 18:09
 5/6 anonim válasza:
Szuper! Nincs mit. Jöhet a lilahagyma sörrel!
2011. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
;) Én viszem a hagymát, Tied a sör :D
2011. aug. 25. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!