Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom frissiteni a...

Hogyan tudom frissiteni a videókártya driveremet?

Figyelt kérdés
Az újabb játékok kilépnek feketeképernyővel az asztalra mielött betöltene a menü, ezért szeretném frissiteni.Lap topomba ez a típusú videókártya van: Intel HD Graphics 3000 (Sandy Bridge GT2). De egyszerüen nem találok hozzá való drivert. Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 4. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyártó hivatalos oldalán fent vannak
2012. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a www.intel.com on nem találtam semmi ilyesmit :(
2012. okt. 4. 11:30
 3/7 A kérdező kommentje:
nehezen találtam az intel oldalán egy drivert, ez a legfrisebb, de ezt irja ki amikor telepiteni akarom [url] [link]
2012. okt. 4. 11:35
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt irja!


A telepíteni kívánt illesztőprogram nincs bevizsgálva ehhez a számitógéphez. Szerezze be a megfelelő illesztőprogramot a számitógép gyártójától. A telepítő most kilép.

2012. okt. 4. 11:38
 5/7 MaXXeGee ***** válasza:

[link]


Vicceskedsz itt :) Válaszd ki az op rendszerednek megfelelő drivert dátum szerint a legújabbat aztán hajará anakim ... ˘˘

2012. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:
Az operációs rendszerednek megfelelő drivert töltsd le.
2012. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, megprobálom ezt a linket :)
2012. okt. 4. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!