Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 eltávolítása 2 op....

Windows 8 eltávolítása 2 op. Rendszer esetén?

Figyelt kérdés
Felraktam win7 mellé egy másik particióra a win8-at. Ugye most kilehet választani hogy mit inditsak el, de előtte a win8 töltőképernyő van. Szeretném a 8-ast törölni, mert nagyon nem tetszik. Lehetséges ez, a win7-em működésképtelenné válása nélkül?
2012. okt. 6. 23:28
 1/4 algopirin ***** válasza:

Ha az egyiket letörlöd simán benne van hogy egyik se fog működni.

Logikusan a boot.ini a nagyobb rendszerhez kerül de nem tudom biztosan 8ason hogy van, ha nagyon nem lesz aki segítsen akinek nagyobb tapasztalata van benne, dobjál egy privátot.

Valami rémlik boot.ini-vel de már régen nem csináltam.


- Több rendszernél én eleve külön winyoban gondolkozok csak, egyszerűbb az ember élete.

2012. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül eltávolíthatod. 2 lehetőséged van:

- simán törlöd a win8 rendszermappáit a rá feltelepített programokkal együtt a meghajtójáról, csak előtte érdemes a bootmenüben elsődlegessé tenni a win7et, és a menü megjelenési idejét 0-ra venni (ez a kevésbé elegáns megoldás)

- formázod a win8at, és utána, ha gond lenne a win7 bootolásával, akkor a win7 telepítőlemezzel helyrerakod. A leírása itt van, hogyan kell csinálni:

[link]


#1 Minek adsz tanácsot, ha nem értesz hozzá?!

2012. okt. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 algopirin ***** válasza:

#2

gondolom te az exceles hülyegyerek lehetsz :)

de mint olvastad nem adtam tanácsot, csak ha nincs más akkor dobjon egy privit, amugy meg megoldotta magátol.

2012. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt kell csinálni, amit itt ír: [link]
2013. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!