Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videót szeretnék kisebbre...

Videót szeretnék kisebbre konvertálni úgy, hogy például fekete fehér kép is jó nekem. Erre mi a legalkalmasabb progi?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 12:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy a program tud konvertálni, de az a kérdésem, hogy a videó formátum direkt alkalmas a szürkeárnyalatos felvételre? Azaz arra van optimalizálva?
2012. okt. 10. 13:04
 12/20 anonim ***** válasza:
2012-ben nem optimalizálnak direkt FF-re kodeket, de ezt már írtam, csak más szavakkal, erre megsértődtél, mert nem tetszett a válasz...
2012. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy ne lenne erre megfelelő formátum. Az hogy 212-ben ... az egy tipikus nem értek ehhez a területhez laikus válasz. Egy csomó biztonsági kamera felvétel is fekete-fehér, és azok sem szinesben tárolnak, mert nagyon fontos a tárolókapacitás, de ezen kívül még tucatnyi példát tudnék mondani, ahol fontos, és 100% hogy erre megfelelő formátumot használnak. arról nem beszélve, hogy a filmesek is kezdenek visszatérni a fekete-fehérhez...
2012. okt. 10. 18:05
 14/20 anonim ***** válasza:

A filmesek csak a nosztalgia és a művészi megjelenés a többitől való elválás miatt csinálnak FF filmeket.


A biztonsági kameráknál meg a felbontással illetve a másodpercenkénti pár képkocka készítésével spórolnak mivel ott is olyan kodeket használnak ami nincs FF-re optimalizálva, mert ha lenne ilyen akkor nem kéne a másodpercenkénti 1-2 képkockánál maradniuk.


Ja, persze én nem értek hozzá, de azért leírtam, hátha...

2012. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha van ilyen kodek, akkor majd egy hozzáértő biztos mutat egyet...



Várjuk...

2012. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
2012. okt. 10. 19:39
 17/20 anonim ***** válasza:
akkor meg is válaszoltad a saját kérdésed. Már megérte...
2012. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Ritkán találkozik az ember ilyen arrogáns kérdezővel. Szerintem, ha valaki veszi a fáradtságot ahhoz, hogy választ írjon egy kérdésre és ráadásul nem is hülyeséget, akkor azt nem fikázni kell, hanem megköszönni és legfeljebb udvariasan megjegyezni, hogy pontosítsa a válaszát, ha tudja, mert ez a válasz nem vitt megfelelően előbbre.

Kedves kérdező. Egyébként én azt hiszem tudok ilyen progit, de nem írom ki, nehogy engem is tudatlannak nevezz csak azért mert esetleg neked az mégsem tetszik. Tudod a segítség csak opció, nem alanyi jogon jár.

2012. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18-asnak köszönöm...
2012. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Bocsi, köszönöm a válaszokat.

A filtert ráengedtem, de XVid aviba hogyan lehet menteni?

A save as avi-nál nem látom, hogy belehetne bármit állítani.

2012. okt. 11. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!