Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Youtube full lelassult, mitől?

Youtube full lelassult, mitől?

Figyelt kérdés
Sajnálattal veszem észre hogy a youtubom teljesen lelassult nem lehet megnézni vele egy videót. Mitől van ez?

2012. okt. 18. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

a hiba nálad van,

most néztem meg a Youtubet,és hibátlan,

de hát linkeld inkább be azt az 1 vidit amivel neked gondod van és ránézünk,

2012. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem attól akadoznak a videók meg ilyesmi, hogy túl sok dolog van rajta a gépemen:S:D:D
2012. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam is hasonló, net sebességét és néztem, azzal viszont semmi baj, viszont elég idegesítő
2012. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez vszínű szerver probléma most, mert 720ba fél óra míg betölt vmi 15 mb/sel
2012. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2

Múltkor nekem is pont ez volt a gondom. :D

Rápakoltam egy csomó könyvet, tök lassú volt, de aztán levettem a gépről mindent és sokkal gyorsabb lett.

2012. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de rájöttem hogy nem is azért mert tele tettem már a gépet és nem is azért mert "rátettem volna könyveket" (laptopom van) hanem azért mert közbe torrenteztem. Akármilyen érdekes is. Ha megy a torrent a youtube-nak kampó. Na ez így elég korrekt volt...
2012. nov. 5. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:
mivel, a torrent miatt, a sávszéleséged arra koncentrálódik ( a torrentes letöltésre ), ezért nem töltenek a youtubes videók.
2012. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!