Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keylogger teljes elrejtése...

Keylogger teljes elrejtése lehetséges?

Figyelt kérdés

Na szóval azt akarok megtudni, hogy el lehet-e ugy rejteni egy keyloggert hogy pl nem azt irja ki a gépem, hogy:


errekattolj.exe


hanem igy:


errekattolj.jpg


És akkor a csávó azt hiszi h ez egy kép és akkor rákattint.Aztán beadja neki a képet és közbe a keylogger telepíti önmagát háttér mögött


Mivel profi keyloggeres vagyok tudom, hogy kell keyloggert készíteni amire rákattolnak 2x és már folyik is minden adat befele 1 email cimre..


de hogy lehet azt megoldani hogy .jpg-t irjon ki a gép?:D


valami programmal?

ötlet?

valaki?


2012. okt. 23. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Képbe nem lehet ilyet így belerejteni, hogy futtatható maradjon. Ezzel azt hiszem rövidre is zártam a kérdést.


("Mivel profi keyloggeres vagyok"

Na ezen viszont hatalmasat nevettem, köszi! :D )

2012. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mókamester vagyok :D xDD

Azt tudom ha tcmd-vel átirom .jpg-re a fájlt akkor már csak egy egyszerű kép marad amivel már nem fog lefutni a keylogger...

Brutust meg azért nem használok mert az sok idő amire megfejti a jelszót :D

2012. okt. 23. 23:25
 3/9 A kérdező kommentje:

Mert ugye én úgy csinálom, hogy .exe-be rejtem bele a képet.

Amit ha megnyitnak beadja a képet de háttér mögött települ a keylogger.

De én olyat akarok, hogy ugyan ez az egész csak .jpg-t irjon ki

2012. okt. 23. 23:27
 4/9 anonim ***** válasza:
De mint írtam, ilyet nem lehet.
2012. okt. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Köszönjük vallomással felérő kérdését. Kollégáink hamarosan felkeresik egy házkutatási paranccsal.


Az ORFK nyomozói.

2012. okt. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 algopirin ***** válasza:

Te annyira hülye vagy "profi keyloggeres" :)

Attól mert van 1-2-3 programod és mondjuk eligazodsz a menükben és megtudod nyomni a gombot még közöd sincs hozzá szerintem.

Amit te akarsz az logikailag nem megoldható, mivel képformátumot nem lehet "futtatni" ha a fejed tetejére állsz akkor sem.

Amit te szeretnél gondolom hogy valakinek feljuttatni egy keyloggert a gépére, és olyan hülye is legyen hogy lefuttatja magának persze se virusirto se egyéb ne vegye egyből észre, annak nem így kéne nekiállni de mivel te vagy a profi "keyloggeresmokamester" tiéd a pálya.

Istenem néha elgondolkozok nagy a te állatkerted, és valaki nyitva hagyta a kerítést ?!

2012. okt. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezért is szeretek idejárni, mert ilyen jóhumorú válaszolók vannak, mint kedves hatosunk. Örültem...


Te meg kérdező, még okosodjál egy kicsit és ha a tűzfalat és a vírusírtót is átverted, utána gyere vissza...

2012. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Paltucaifiu válasza:
trollololo kommentelők, adjatok egy email címet amire képeket fogok küldeni s nézegessétek meg őket :D
2013. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
idióta
2015. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!