Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3ds max - megéri?

3ds max - megéri?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Pályaválasztás előtt állok, és a segítségeteket szeretném kérni. 3d modellezéssel/animálással szeretnék foglalkozni a jövőben és ehhez kapcsolódnak a kérdéseim is:


1. A 3d modellezőknek mennyire kell a rajztudás? Fontos, hogy szépen tudjanak rajzolni az animátorok/modellezők?

2. Mennyire keresik a 3ds max-s embereket Magyarországon?

3. Milyen az átlagfizetés ebben a szakmában, Magyarországi viszonylatban? (Tudom, hogy cég és cég között nagy eltérések lehetnek… de még is…?

4. Mi a véleményetek a Mesharray digital media iskoláról? Érdemes náluk tanulni a 3ds max-t?


Engem a Massive képzésük érdekelne, mert átfogó tanulmányokat kapnék a 3ds-val kapcsolatban. A válaszokat előre is köszönöm!



2012. okt. 24. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:
+1 kérdés: Assessment test, Certified Associate, Certified Professional vizsgák mennyit számítanak hazai és nemzetközi viszonylatban?
2012. okt. 24. 17:19
 2/4 anonim ***** válasza:

1.: természetesen kell tudni rajzolni.most egy moddelbe nem lehet egy pálcikás ember. egy modell ugy jo ha szépen van kidolgozva/ megrajzolva.

2.:Magyarországon az esélyed:0% ( ha külföldre mész,ott azért keresik a modellezőket,(játékhoz,vagy akár filmhez is)

3.: megint magyarországon(0%) de ha mégis találsz magadnak egy ilyet akkor talán olyan 200-300 ezer. ( ha jól dolgozol) de am nem tudom pontosab.

4:az iskolát nem ismerem:)

2012. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én se értek annyira a fizetés/munka részéhez, de vannak weboldalak, ahonnan videók elé illeszthetó intro-kat lehet letölteni elég szép áron. ezeket keresik is az emberek, szóval ha értesz hozzá, csinálhatsz egy ilyen oldalt, és (szerintem) ebből elég szép pénzek lehetnének. meg persze maszekban is embereknek saját egyedi intro-t, akármit. csak tipp.
2013. szept. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagy feltöltöd youtubera a kész animációdat, és ha tetszik az emberek túlnyomótöbségének, akkor meglehet élni a youtube-ból is !!! :D
2014. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!