Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows8 kompatibilitasi...

Windows8 kompatibilitasi problema, vagy mi?

Figyelt kérdés

Szoval kezdem az elejen...

Van egy lenovo y560-as laptopom, es mar nagyn reg tetszik a win8 most pedig kiprobaltam(volna).

Elosszor letoltottem a 90 napos probaverziot, miutan nekapcsoltam a leptopot par masodperc utan kikapcsol a kejezo, semmit nem lehet csinalni.

Kovetkezo korben pedig a DreamSpark-rol, toltottem le a win8-at ezzel is ugyanaz mint a 90 napos probaverzional...

Ma pedig letoltottem az Update-t, teljesen hivatalosan, 30€-ert es ugyan az mint az elozo kettonel. Nem tudom mi lehet, mi a baj vele, nem kompatobilis valami egy tavaly vasarolt laptoppal.....???

Amugy meg valami, ha ki van kapcsolva a netkapcsolt akkor semmi gond, nem kapcsol ki a kijelzo.

Nem ertem mi lehet a Vezerlopultban mindharom esetben azt irta hogy a windows aktivalva van.

Tapasztalt valaki hasonolot, vagy valakinek belemi otlete?

Koszonom!

Bocs az esetleges helyesirasi illetve ekezet hibakert telefonrol irok....



#Lenovo #wimdows 8
2012. okt. 27. 22:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!