Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kevés FPS-el fut a Star Wars...

Kevés FPS-el fut a Star Wars The Force Unleashed, Miért?

Figyelt kérdés

Felraktam a Star Wars The Force Unleashed-et és tisztára rosszul fut. Belassul kevés az fps meg minden. Nem rég felraktam a Második részét is az fullosan szaggatás mentesen elfutott(MAXON). Ez meg tök szarul fut. olyan mint ha le lenne korlátozva az fps vagy nemtudom. Legkisebb felbontáson is úgy fut mint maxon. Próbáltam a pactheket is feltenni de arra meg ezt írja ki : [link]


Próbáltam feltenni a patch a második részére is de ugyanezt írta ki rá. nah mindegy nem ez a lényeg hanem az első része, hogy miért fut ilyen trágyán ... pedig sokkal gyengébb a grafikája, régebbi is szóval nem értem .. jó lenne ha valaki tudna segíteni.


KONFIGOM:

Op.rendszer: windows 7 64bit

RAM: 4gb ddr3 1333mhz

CPU: amd fx 6100 3,3ghz ( 6core )

VGA: ASUS AMD RADEON HD 7770

ALAPLAP: ASROCK 960GM/u3s3 FX



2012. okt. 28. 02:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az alábbiakat:

-Windows XP SP3 módban illetve adminisztrátor módban futtatni a játékot

-Menj a C:\Users\(UserName)\Application Data\Local\Aspyr\Star Wars The Force Unleashed\

Jobb klikk a Config.xml-re és Szerkesztés

Keresd meg ezt: <s id="LowDetail">0</s> és a 0-át írd át 1-re.


Illetve egy fórumon még olvastam azt, hogy a Catalyst-ban betudsz állítani valami cuccot az anti aliasing-gal kapcsolatban, de ezt én már nem vágom.

2012. okt. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. megpróbálom :)
2012. okt. 28. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!