Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows/linux telepítése uţán...

Windows/linux telepítése uţán müködnie kell másik gépbe is?

Figyelt kérdés
Ha telepítek egy operációs rendszert,majd átrakom egy másik gépbe můködnie kell? tehát a telepîtõ más hardveren nem tárol adatot?
2012. nov. 3. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a vinyót rakod át egy másik gépbe.


A linux simán menni fog, a Windows-zal lesznek problémák.

2012. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! igazából az a gond,hogy az egyik gép nem ismeri fel a saját vinyóját(a bios felismeri),win telepítô sem. a másik felismeri, telepíteni is tudtam rá,de amikor hazahoztam a másik gépen elkezd bootolni,de kékhalál... a telepítô most sem ismeri fel a vinyót
2012. nov. 3. 10:43
 3/3 ejbenjaro ***** válasza:
Vagy a BIOSban kell beállítani, hogy ne SATA-ként kezelje a telepítés idejére a merevlemezt, vagy kell az alaplapi SATA vezérlő driver-e, amit a windows telepítés folyamán meg kell etetni a telepítővel, vagy olyan windows kell, amit már tartalmazza a drivert. Akkor fel fog rá települni a Windows a Te gépeden is.
2012. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!