Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 vs Xp?

Windows 8 vs Xp?

Figyelt kérdés
A sógorom most szerezte meg a windows8at és azt szeretném tudni,hogy ez jobb mint az xp?Eddig ezt használtam és kb minden ment rajta,elsősorban játszani szeretnék rajta ilyeneken mint pl: lol,mw2 stb.Olvastam sok helyen,hogy a kezelőfelülete elég bonyolult de ez engem most egyáltalán nem érdekel,inkább az,hogy vannak-e kompatibilitás problémák ?Win 7 nem érdekel,kérdésre válaszoljatok légyszi.

2012. nov. 3. 13:40
 1/6 Komplikato ***** válasza:

Szerintem nem vagyok teljesen elveszve a témában, de én elmúlt hetekben olvasgattam W8 fórumokat és még sem tudok válaszolni a kérdésedre.

Elég sok HW-hoz nincs W8 driver még, mondjuk engem nem zavar, mert úgy válogattam mindig, hogy ne legyen ez gond.

Aztán állítólag van ami nem kompatibilis W8-al, de W7-el igen. Viszont ezt pont a megbízható advenced userek NEM erősítették meg.

Annyira nem bonyolult a felülete, pár nap alatt meg lehet szokni.


Az XP régi, elöregedett rendszer, ami nem támogat rendesen két processzornál (vagy magnál) többet rendesen, egy csomó hardware elemet egyáltalán nem, biztonságilag lukas mint a szita és modernebb gépeken akár sokkal lassabb is lehet. Tehát nyilván jobb nála a W8.

2012. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:
De a fő kérdés ez lenne: Milyen gépre?
2012. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon hasonlít a windows 7-hez kivéve csempéket. mert az ugye nincs a 7-ben. állítólag kb egy + - 100 mb rammal jobban kezeli a memórát mint a 7-es. a kezdetleges verziókban vannak még bukok,de ha eredetit akarsz azzal nem lesz probléma :)
2012. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A windows 8 egy windows 7, ha felraksz egy win7 start menüt, csak a rendszer infóból mondod meg hogy az win8.

Kivették a start menüt kapott androidos kezelőfelületet, hogy ismét el lehessen adni.

Úgyhogy a win 7 a legjobb választás :)

2012. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tam623 ***** válasza:

Az XP-t 10+ éve tervezték az akkori kor igényeire. Azóta sokat változott a világ, és ezért változik a Windows is.

Én Win8-at használok március óta probléma nélkül.

2012. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokkal stabilabb és gyorsabb, mint anno az xp volt. Sokkal többet is tud, mint a windows 7. A VGA driverek még nem annyira jók, de már a beta-k kezdenek megfelelni az elvárásoknak.
2012. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!