Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sims 3 Gold Edition-hoz...

A Sims 3 Gold Edition-hoz hogyan lehet további kiegészítőket feltelepíteni? (csak normális válaszokat légyszi)

Figyelt kérdés
A v12-vel játszom, ahol a Vár a színpad az utolsó kiegészítő, de most szeretném feltenni a Természetfeletti erőket is. Ez azonban sajna nem megy, mert a telepítés elején a játék frissíteni akar, ami nem sikerül neki. Letöltöttem a legújabb superpatch-ot is,de az meg azt írja ki, hogy nem található az alapjáték....miért van ez??? Segítsetek légyszi!!!

2012. nov. 4. 21:16
 1/4 anonim válasza:
a sims 3 gold edition nekem is megvolt de ez az egyetlen baj vele h nem lehet hozzá ujabb kiegeket felraki :(
2012. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát nekem is annyi volt a bajom vele h nem lehetett felrakni semmit, ajánlom hogy töröld le ás válassz új kiegészítőket :c
2012. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és frissíteni sem lehet?? hát akkor lehet hogy tényleg jobb lesz, ha letörlöm, és egyesével szedegetem le az összes részt... :(
2012. nov. 7. 17:53
 4/4 -Agile válasza:

Ehhem...

Torrentz-ről szedd le a legújabb verziót a "The sims 3 gold edition" címszó alatt!

Telepítsd fel és voiláááá!:D

2012. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!