Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezzel mit tudok kezdeni?

Ezzel mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés
Testvérem programozó matematikus de má budapesten lakik és csak nagyon ritkán jön haza.Régebben itthon is írogatott néhány programot a microsoft visual studio-val.Csak aztán itt hagyta a gépet úgy ahogy van.Nekem ugye ez nem kellett ezért uninstalláltam a visual studio-t de az a baj hogy az csak magát az alapprogramot távolította el.Az összes többi ilyenek hogy microsoft blend,silverlight stb.azok mind rajtamaradtak pedig a visual studio-val együtt lettek felrakva.Csak az a baj hogy vannak még ilyenek is hogy net framework ami azér alap hogy legyen gépen és ehhez hasonló programot én nem ismerek úgyhogy nem merek semmit letörölni mert félek hogy elrontódik a gép(pár éve mikor még nem tudtam pontosan mi az vidikártya véletlenül letöröltem a driver-t és hát ugye tudjuk mi történt)aztán áradásul még egy másik kártyáét tettem vissza úgyhogy nagyon nem merek letörölni semmit de foglalják a sok helyet és állandóan a c:-m mert majdnem tele van.Kéne egy lista hogy melyik programokat szabad letörölni mert ilyenek is vannak hogy:IIs express application combability database for x64 meg ugyan ilyen csak a végén x86 van meg még sok más ilyen teljesen számomra ismeretlen fölösleges dolog,amik mind a programozáshoz kellenek.
2012. nov. 10. 12:56
 1/4 Karesz6969 ***** válasza:
Lehetne itt egy komplett felsorolást írni - 32 ill. 64 bitre - de szerintem a legcélravezetőbb a tesód segítsége. Ő tudja mikor mit és miért rakott fel arra a gépre és szintén tőle kellene ezt leérdeklődni, hogy ugyan már írja fel neked mik az adott rendszer számára - beleértve az összes kellő drivert - a legfontosabb programok, hogy mit NE törölj le soha.
2012. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel az baj hogy örülök ha egy fél évbe kétszer találkozom vele és addig meg nem akarok várni.
2012. nov. 10. 13:51
 3/4 Karesz6969 ***** válasza:

Akkor nincs más, mint keresned kell a környékedről egy hozzáértőt aki mind ezt elvégzi és kiokosít kicsit a dolgokról.

Itt mindezt úgy leírni, hogy később minden tekintetben kellő képpen tudd hasznosítani kicsit macerás volna.

2012. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A probléma már megoldódott.
2012. nov. 27. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!