Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program? (felirattal...

Van ilyen program? (felirattal, filmmel kapcsolatos, lent részletesebben! )

Figyelt kérdés

Talán kissé hülye kérdés lesz...

olyan kéne,ami "helyben" csinál feliratot egy filmhez,amihez nincsen semmilyen felirat.Létezik ilyen program/lejátszó/akármi?

Jó,nyilván nem egy tökéletes feliratra gondoltam,hanem valami amatőrre,mint pl a youtube-nak a fordítója,ami feliratozza a videokat viszonylag jól.

Fontos lenne,mert van egy film,amihez nincs feliratom és szeretném legalább az 50%-át érteni.


Előre is köszönöm!



2012. nov. 12. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem készít "helyben" feliratot. A Youtube-on sem úgy készülnek a feliratok...
2012. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fehersrac: De youtube-n is így készülnek a feliratok, legalábbis egy ideje már így is.


Tehát youtube-n vannak erre már kezdeményezések, de nagyon gyerek talpon jár még. Azt hiszem csak angolra van, de ebben nem vagyok biztos. Én viszonylag jól tudok angolul, tehát csak néha folyamodtam erre, amikor egy-két furán kiejtet szót nem értettem (vagy épp nem ismeremtem egy szót, de más szavakat véltem felfedezni benne). Tehát mikor használtam, akkor azért nem a legartikuláltan beszéltek sőt, de hát filmben is szerintem hasonló a helyzet. És hát az 50% az már álom szint lenne, ha azokat veszem referenciaként. A legtöbb érthetetlen, tán egy mondatra emlékszem, a kb. 10 perc folyamatos beszédből, ami helyes volt.


Google nem kicsi cég, gondolom elég színvonalas a rendszere, tehát kétlem, hogy jelenleg lenne olyan program, ami tényleg jól feliratozni tudná, de talán... (nem kezdnék elreménykedni helyedben)

2012. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na igen, de ha a felét sem érti az angol szövegnek, mert ahány ember annyiféle sebesség, szleng, kiejtés, nyelvjárás... Ezeket csak ember tudja szelektálni, megérteni. Ez annyira nem működik még, hogy inkább nincs, mint van...
2012. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyik film az? :)
2013. jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Több film is,de nem hiszem,hogy sokra mész vele,ha leírom a címüket :)

De azért legyen:Paranormal psychic noroi(2011) és Teketeke 1-2

Egyikhez sincs felirat,csak a 2005-ös noroi-hoz találtam,de az nem ez.

2013. jan. 10. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Angol feliratuk van valahol?


Ha van, légyszi linkeld már be, hogy ne kellejen már keresgéljem


(de nem ígérek semmit, csak hogy utánanézek..

kösz)

2013. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na ez az,hogy még az sincs.Angolul értek valamelyest,de még az sincs sajnos.

Az előbbik film fent van youtube-on és ott be lehet állítani,hogy valami gyatra hallás utáni angol(akár magyar) feliratot készítsen,csak az a gond,hogy azt meg letölteni nem tudom,mert nem close captionsként feliratozza.Erre tudsz esetleg megoldást?

Ha kéne esetleg a film linkje,akkor privátban írj,mert ide nem szabad linkelni.

2013. jan. 11. 12:46
 8/8 A kérdező kommentje:
És köszi,hogy próbálsz segíteni :)
2013. jan. 11. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!