Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem sok ez az érték konvertálá...

Nem sok ez az érték konvertálásnál?

Figyelt kérdés

A processzorom: Core 2 Duo E8400 (3 GHz). Winx HD video converter-el konvertálok át egy 1óra 24 perces MP4 filmet AVI-ba.


Átkonvertálási idő: 20 perc. FPS: 120. (Ez az az érték, amit kérdezek).


A feladatkezelőben a processzor 98%-on van.


Konvertáltam már át ezzel a programmal filmet, de ott az átkonvertálási idő 3 óra volt legalább, és az FPS: 15 vagy 20 volt. A beállítások ugyanazok a konvertáló programnál.



2012. nov. 13. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel mi a bajod? Ha rossz lenne a videó a konvertálás után, akkor megérteném hogy panaszkodsz, de így meg szerintem inkább örülnöd kéne hogy gyorsabb...
2012. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De úgy hallottam, minél gyorsabb a konvertálás, annál rosszabb lesz a videó minősége.
2012. nov. 13. 19:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk, 1980 bitráta beállításnál kicsit rosszabb képminőségű lett az a 480 mb-ból lett 1,09 GB-os film.
2012. nov. 13. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!