Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől áll le az Adobe Flsh...

Mitől áll le az Adobe Flsh Player?

Figyelt kérdés
AMikor néznék videót neten összeomlik az Adobe és ha ujra betöltetem akkor is. Próbáltam már ujrarakni és régebbi, ujabb verziót de nem jó.Mit csináljak vele?

2012. nov. 14. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lekváros buktát mert azt szeretem!
2012. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anyádat értelmeset nem bírnál válaszolni?
2012. nov. 14. 15:20
 3/3 Komplikato ***** válasza:

A hivatalos verzió a 11.4-es Adobe oldalán, régebbit feltenni általában buta ötlet. Nekem a 11.2 és 11.3 instabil volt, pláne az új YouTube oldalon. Próbálj meg más böngészőt használni, mert teljesen máshogy viselkedik mindegyik alatt.


Nálam jelenleg FireFox 19a1 x64 és Opera 12.11 x64 van fent a bétás 64 bites Flash Player 11.5.503-al és azóta stabil összes flash oldalon. De átlag usernek nem javasolnék bétát. Tehát 11.4 és valami értelmes böngésző. Ha nem megy, akkor Chrome, mert abba meg be van építve.

2012. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!