Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől függ az, hogy melyik...

Sotihasznalo kérdése:

Mitől függ az, hogy melyik program indul el gép inditásakor?

Figyelt kérdés

Meg lehet-e akadályozni, hogy bizonyos progik ne kezdjenek el futni. Pl skype steam stb. (használom őket de had döntsem el, hogy mikor indulnak el)

Létezik valamilyen mappa a system mappán belül amiben ezek bennevannak vagy mitől futnak eleve? Honnan kell kiszedni, hogy ne fussanak



2012. nov. 15. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Start menü -> futtatásba beírod hogy msconfig. A megjelenő ablakban az autamatikus indítás fülnél tudod kikapcsolni a fleleslegesen induló programokat. Ugyanitt a szolgáltatások fülnél rejtsd el a microsoft szolgáltatásokat, a többi között mazsolázhatsz.
2012. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nekem XP-n valahogy sose úgy működött, ahogy beállítottam... Soluto nevű program viszont tényleg nagyon jó, lefelezte a bootolási időmet.
2012. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!