Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb Operációs rendszer?

Melyik a jobb Operációs rendszer?

Figyelt kérdés
lenne egy olyan kérdésem vagy kérdéseim hogy én most win7 használok át akarok állni Linuxra laptopom elégé gyenge és melyik a jobb rá játékok könyeben elfognak indulni egyszerűbb mint a win 7 a felrakása bonyolult? a laptopom ibm thinkpad R52 és még a battlefront 1942-se indul el rajta elképzelhető hogy elindul? ha felteszem a Linuxot a válaszokat előre is köszönöm

2012. nov. 17. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Linux nem éppen a játékok op rendszere az vedd figyelembe!
2012. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy elindul rajta, ha Windowson nem ment.

És egy jótanács: ne töröld a Windowst!

2012. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Valor ***** válasza:
Szögezzük le: A linux totálisan nem játékbarát OS. Rengeteg esetben még normális driverek sincsenek hozzá, a feltelepítése és normális beállítása sem olyan egyszerű, mint egy Windows féle yes->next->finish setup. Eddig Fedora-t, Ubuntu-t és Debian-t használtam / telepítettem, de a Windowst egyik sem tudta leváltani (egyéni dolog megint). Egy lightweight linux lehet hogy gyorsan menne a laptopodon, de netezésen kívűl nem sokra tudnád használni.
2012. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!