Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » érdemes e a windows xp karbant...

érdemes e a windows xp karbantartását túzásba vinni ilyen tisztító programokkal? Legfeljebb milyen programot ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 22:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
CCleaner bőven elég. Töredezettségmentesítést nem ajánlom. Nekem mindig tovább lassított, nem hogy gyorsított volna. A rendszert újra kell rakni legalább évenként. A többi partíciót én úgy töredezettségmentesítem, hogy pl. a D teljes tartalmát átmásolom pl. az F-re, formázom a D-t, majd visszamásolom ami ott volt. Ez gyors módszer, és utána garantáltan nem lesz töredezett :) Ezt csinálom az E-vel is, az F-et meg hagyom, az ugyanis a letöltések, zenék, kacat helye. (D=felhasználói, E=játékok)
2012. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!