Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassin's Creed 3?

Assassin's Creed 3?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy hol találom az aktivációs kódot ?Megvettem az ac 3-at, a cd kulcs rajta van a kiskönyvén, de mellé kér még valamilyen aktivációs kódot és ötletem sincs mi lehet az.Már megpróbáltam mindenféle számsorozatot amit csak találtam a tokkban, de egyiksem volt jó, annyit értem el vele, hogy letiltották ideiglenesen a fiókomat.
2012. nov. 23. 10:28
1 2
 1/16 anonim válasza:
rohadt jó.. nekem is ugyanez van.. nekem is tiltották a profilomat. ez szánalmas, mindenesetre nézegesd a topikot hátha lesz valami.. [link]
2012. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Hello! Ugyan ez a problémám nekem is. Én a Freedom Edition-t vettem meg. Három féle regisztrációs kód van a doboz tartalmában és egyiket sem fogadja el. Erre most letiltottak engem is. Azt sem tudom hogy mennyi időre tiltanak. Ezt nem tudnád megmondani? Sehol nem találok erre vonatkozó választ az ubisoft fórumán. Mert én nem várok napokat, és akkor csinálok új Account-ot inkább.
2012. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Magyarországon kb mindenkinek ez a problémája.. nem lehet mit tenni, nekem is freedom van, és letiltottak. írtam a playonnak, még nem kaptam választ.. Ez gyászos
2012. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
A fiókomat feloldották épp most, kb 30-40 percet kellett várnom. Most pedig várjuk a fejleményeket..
2012. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Hát én is várom! Mert ez elég sz...ás. Itt várja mindenki a játékot erre semmi nem működik senkinek..... Pedig megvan az összes része és sose volt ilyen gond. Na mindegy délutánra vagy estére reméljük megoldódik a gond. Kitartást idegileg mindenkinek :D
2012. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Igen nekem is megvan az összes része, nekem sem volt még ilyesféle gond;) de ha nem oldják meg a problémát RAGE time lesz:D
2012. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem, hogy megoldódik, bár ha hibás a cd kulcs nem értem mitől oldódna meg, de ha ennyi embernek hibás, akkor kötelesek lesznek visszacserélni, mert ha nem,megyünk tüntetni !
2012. nov. 23. 13:17
 8/16 anonim válasza:
Lerohanjuk az Ubisoft-ot! :D
2012. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az sg.hu-s fórumon a cd galaxisos válasz sokat segít, ha jól értelmezem még Magyarországról nem lehet aktiválni a kódot a mai nap folyamán. itt van az egész szöveg :

A játék telepítésével ill. használatával kapcsolatban (különösen és kiemelten ide értve mindennemű kód és account kérdést) jogi és biztonsági okokból csak a hivatalos kiadói (magyar) technikai támogatás tud Önnek segíteni, melynek elérhetősége (ahogy a játék dobozán, kézikönyvében szerepel): support@playon.hu vagy 20/242-4706.


Cégünk a hivatalos magyar kiadó által forgalmazott hivatalos magyarországi kiadást árulja a játékból, ezzel tehát semmilyen probléma nem lehet.



Kérjük ne feledje, hogy a kiadó mindenkor fenntartja magának a jogot a regisztrációs szerverek indulási idejének a meghatározására (ami nem feltétlenül a premier nap reggelén, és nem feltétlen minden ország tekintetében egyszerre történik meg), mely befolyásolja a játék regisztrálhatóságát/aktiválását.


Szintén fontos, hogy a játékot a kiadó Ubisoft Uplay rendszerében kell regisztrálni/aktiválni (nem a Steam-en).


Arra is figyelemmel kell lenni, hogy a regisztrációs lehetőség indulásakor a regisztrációs szerverek erőssen túlterheltek tudnak lenni, ami - kiadó és szerverek függvényében - rossz esetben hibát jelezhet a regisztráció során (a regisztrációs folyamat elindul, a kód lelockolódik, de mivel nem megy végig a regisztrációs folyamat - vagy kapcsolat szakadás vagy a felhasználó a lassúság miatt megunja a várakozást - a felhasználó újra próbál regisztrálni, ami már nem lesz sikeres, mert az első próbálkozás lezárta a kódot.



Fontos, hogy a szerverek "erőltetése" nem megoldás a kérdésre. Amennyiben pl. területi aktiválási csúszás van (Magyarországról még nem aktiválható a játék) vagy a szerverek túlterheltek, akkor a többszöri, sorozatos kísérletezés, "erőltetés" nem javítani, hanem csak rontani fog a helyzeten.


Ilyenkor egy kis türelem (és esetleg a hivatalos technikai támogatással való kapcsolatfelvétel, ill. a hivatalos fórumok megtekintése) mindig kifizetődöbb, és előbb vezet eredményre.



Megértését köszönjük!



Tisztelettel:


CD Galaxis


-------------------------------------------------------------


Cím: 1088 Budapest, Múzeum körút 10.

Nyitva tartás: Hétfő-Péntek 9:30-18:00


Email: web@cdgalaxis.hu


Honlap: www.cdgalaxis.hu


Telefon: (06-1) 479-0933

2012. nov. 23. 13:23
 10/16 A kérdező kommentje:
a sg fórumán az egyik kommentelő azt is írta, hogy valószínüleg valamikor a délután folyamán aktiválhatóak lesznek a kódok !!! Reménykedjünk
2012. nov. 23. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!