Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassin's Creed 3?

Assassin's Creed 3?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy hol találom az aktivációs kódot ?Megvettem az ac 3-at, a cd kulcs rajta van a kiskönyvén, de mellé kér még valamilyen aktivációs kódot és ötletem sincs mi lehet az.Már megpróbáltam mindenféle számsorozatot amit csak találtam a tokkban, de egyiksem volt jó, annyit értem el vele, hogy letiltották ideiglenesen a fiókomat.
2012. nov. 23. 10:28
1 2
 11/16 anonim válasza:

Kedves Assassin’s Creed 3 PC vásárlók!

Sajnálatos módon a fent említett játék PC-s aktivációs kódjai nem kerültek aktiválásra a Uplay központjában. A probléma elhárításán gőzerővel dolgoznak a Ubisoft szakemberei, ígéretük szerint a probléma még a mai napon elhárításra kerül. Amint aktiválhatóak lesznek a kódok, a facebook oldalunkon ki fogjuk írni. A hibáért elnézést kérünk.

2012. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Kedves Assassin’s Creed 3 PC vásárlók!

Sajnálatos módon a fent említett játék PC-s aktivációs kódjai nem kerültek aktiválásra a Uplay központjában. A probléma elhárításán gőzerővel dolgoznak a Ubisoft szakemberei, ígéretük szerint a probléma még a mai napon elhárításra kerül. Amint aktiválhatóak lesznek a kódok, a facebook oldalunkon ki fogjuk írni. A hibáért elnézést kérünk. Playon

2012. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ez az !

Nagyon remélem, hogy tényleg így is lesz, nagyon ideges leszek, hogyha nem tudom aktiválni azután se, miután már állítólag lehet lesz.

2012. nov. 23. 13:43
 14/16 anonim válasza:

Megoldották a problémát, már lehet aktiválni!

Jó játékot mindenkinek:D

2012. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Köszönöm/jük a hasznos infót!
2012. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Működik! Elfogadta az összeset! Én is jó játékot kívánok mindenkinek!
2012. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!