Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet itt a gond?

Mi lehet itt a gond?

Figyelt kérdés
Valamiert barmit amit letoltok (pld jatek, film, program) ha ki akarom nyitni a winrar-ra akkor mindig kiirja h hibas a file. Raktam uj windowst es uj winrart is de megint csak ugyan az a hiba, semmilyen jatekot nem lehet igy instalalni, mivel meg ki sem bontsa... valyon mi lehet itt a gond?
2012. nov. 24. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
biztos hogy .rar kiterjesztést próbálsz vele kibontani nem pedig .iso -t ?
2012. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen winrar-t akarok kibontani h megkapjam az iso file-t amit bele rakok a daemon toolsba:)
2012. nov. 24. 16:16
 3/11 A kérdező kommentje:
helyesbitek raknek
2012. nov. 24. 16:17
 4/11 A kérdező kommentje:
annyit ir a file utan h The volume is corrupt
2012. nov. 24. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor vagy hibásan jött le a file, ami azért az összes RAR-os fájlnál egy kicsit hihetetlen lenne vagy rossz HDD kábeled - mondjuk megtört - vagy rossz a RAM-od. Ezt meg egy RAMtesztel tudod megnézni...


[link]

2012. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nemreg csereltem ki a ram-ot es eleinte nem volt ilyen gondom, most nem reg kezdodott, hat en is gondoltam a hardra de szerintem azzal nem lehet
2012. nov. 24. 16:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha sem a HDD, sem a RAM, akkor passz. De én nem mondanám semmire ilyen magabiztosan, hogy biztos jó. Mert ha minden jó lenne akkor nem lenne a hiba. Márpedig ez nem szoftverhiba - lásd oprendszer, WinRAR - hanem hardver. Ott pedig a HDD és a RAM jöhet szóba. Én letesztelném a RAM-ot, ha jó akkor kábelcsere...
2012. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
es nincs valami ingyenes program? mert amit kuldtel azert kell fizetni...
2012. nov. 24. 16:54
 9/11 anonim ***** válasza:
A memteszt az ingyenes program!!
2012. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Free download".


Ott "4.0-ás verzió"


majd:


"Ver 4.0a - Windows (zip) ISO image for creating bootable CD" - ezt a linket szedd le, ebből kell írni - lehetőleg CD-RW-re - egy bootolható CD-t, bootolsz és megy a teszt...

2012. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!