Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PDF-ből hogyan lehet képet...

Italy77 kérdése:

PDF-ből hogyan lehet képet illetve szöveget kimásolni?

Figyelt kérdés
Milyen programmal lehet olyan pdf-t készíteni, amiből lehet képet ill. szöveget is kimásolni Word-be és ott az szerkeszthető is? Mert szkenelés után nekem csak sima pdf lesz és abból ha másolok Word-be ugyanúgy nem szerkeszthető mint a pdf.
2012. nov. 28. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

PDF-Tools...?


[link]

2012. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ABBYY Fine Reader-rel scannelve, közvetlenül Word formátumba.

[link]

2012. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem az ABBYY FineReader Prof. 11-t, de nincs serial-m, és e nélkül nem enged oldalakat Worddé szerkeszteni, csak egyet. Nekem összesen 67 oldal egybefüggő Word-re lenne szükségem, melyet a meglévő pdf-ből szeretnék készíteni. Küldött ma nekem valaki egy pdf oldalt, melyen volt kép és szöveg vegyesen. Ctrl+C Ctrl+V és simán ment Word-be. Na ilyet kellene csinálnom igazából. Fogalmam sem volt eddig, hogy, létezik olyan pdf, amiből ki lehet másolni, majd Word-be beilleszteni.
2012. nov. 28. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:

ne jelszavazd le a scanelés mentésekor a dokumentumot és ne képfájlként mentsd, ha nem sima pdf-be!

másik megoldás:

[link]

magyar nyelvű is!

2012. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, de sajnos nem sikerült egyik sem. Telepítettem az ABBYY FineReader 11-t, mikor indítani akarom: "Az ABBYY terméklicenc szolgáltatása nem elérhtő: AZ RPC kiszolgáló nem érhető el" Windows 7 alatt futtatnám.
2012. dec. 4. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:

de, a PDF-Tools programot, még telepítened sem kell!

csak kicsomagolod, pl. az Asztalra és dupla klikk az exe fájlra. (regisztrált, működő verzió, WIN7-en is, tesztelve..., és használva!)

ha nálad nem működik, a gépeden van gond...

2012. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!