Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyárilag telepített windows 7...

Gyárilag telepített windows 7 újratelepítése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy számítógépem amit amikor vettem gyárilag rajta volt a windows. Újra szeretném telepíteni de mivel vételkor már rajta volt a gépen nem kaptam telepítő cd-t. Hogyan tegyem újra a gépet hogy ne kelljen elvinni szervízbe és lehetőleg nem crackel windovs kéne. mit tegyek?

2012. nov. 30. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen laptopról van szó? Ezeken a gépeken általában van egy Recovery partíció ami tartalmazza a gyári Windows 7 képfájlját.
2012. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudom honnan jött hogy laptopod van :D Szóval milyen gépről van szó?
2012. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Komplikato ***** válasza:

"Bocsi, nem tudom honnan jött hogy laptopod van :D Szóval milyen gépről van szó?"


Annyira nem butaság, szvsz egy asztali Dell vagy HP is pont úgy van telepítve. Egy csomó gépen eleve saját háttérképernyő, képernyővédő, stb. van.

2012. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én Lenovo laposomon annyi a visszaállítás hogy kikapcsolt állapotban megnyomom a bekapcsoló gomb mellet található visszaállító gombot. Így rögtön Recovery módban indul el a gép. Itt ki lehet választani hogy a gyárira képfájlt vagy saját képfájlt használok és 10 perc alatt meg van az egész. De más gépem sem bonyolultabb ennél.
2012. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*gyári
2012. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lenovom van, van rajta ilyen "visszaállító" gomb de ez ugyan olyan mint egy teljes újratelepítés? mert én teljes egészébe ujra szeretném rakni a gépet.
2012. dec. 1. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra az állapotra áll vissza a gép ami az első bekapcsolásakor volt.
2012. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. dec. 2. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!