Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erős a gyanúm, hogy a pasim...

Erős a gyanúm, hogy a pasim egy keylogger programot rakott a gépemre. Meg tudom találni? Ki tudom iktatni valahogy?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne és nagyon fontos. Sajnos nem nagyon értek az ilyesmihez.
2012. dec. 1. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Feladatkezelőben nézd meg a futó folyamatokat, esetleg print screeneld le és tölsd fel ide.
2012. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:

A modern vírusirtó szoftverek, ha rendszeresen frissítve vannak általában megtalálják ezeket. Én pl a múltkor NOD32 -vel találtam meg egyet az egyik gépen.


Amúgy az Anti-Spyware szoftvereket részben ezek felkutatására találták ki.

2012. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

WINDOWS CSÖKKENTETT módban indítása

és naprakészre frissített kártevőkereő futtatása (pl. az ingyenes, magyar nyelvű Malwarebites'Antimalware

A TELJES vizsgálat bejelölése

Vizsgálat-ra katt!

majd az ÖSSZES csatlakoztatott meghajtó kijelölése után a újból, a Vizsgálat gombra katt!

amit alál, karanténba teszi, onnan akár törölheted amikor ezt kéri.

2012. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még annyit, ha elindítod, várj türelmesen, TÖBB órába is telhet mire végez a vizsgálattal, közben ne kapcsold ki, a gépet!
2012. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A Spyware programot futtattam (olvastam valahol, hogy az jó) talált egy programot KGB keylogger néven. Megpróbálta eltávolítani, újraindította a gépet, újra lefuttatta a keresést és az még mindig ott van. Minden egyéb káros dolgot kitörölt csak ezt nem tudta.

Vírusirtóm sajnos nincs, de minden ilyet a pasim intéz, ugye ő meg úgy csinálja, ahogy neki jó.

2012. dec. 1. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:

csökkentett módban tudja CSAK eltávolítani!!!

bármelyik kártevőírtó....

2012. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt hogy kell?
2012. dec. 1. 11:52
 8/8 anonim válasza:

újraindítás után,amikor írja ki a paramétereket bootolásnál,windows xp-nél asszem f8at kell gyorsan nyomni....de ki van írva oda....(de ne a biosba lépj be,az más,asszem az f2) de találkoztam már f5-el,és f6-al is....majd kiír opciókat a windows folytatására...

remélem érthetően fogalmaztam,hajrá....

2013. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!