Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Túl hangosan hallgatják a...

Túl hangosan hallgatják a zenét, hogyan tudnám levenni a hangerőt?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom, rajtam kívül laknak mások is a lakásban, sajnos ez nem a legjobb, minden reggel a bömbölő (román) zenéjükre kelek és minden este arra fekszem. Van e olyan program amivel a saját szobámból le tudnám venni a laptopjuk hangerejét, illetve lent is tudnám tartani azt?

2012. dec. 2. 14:22
 1/9 karesz01 ***** válasza:

Nem , ilyen program nem létezik .


Feljelentheted csendháborításrést .


Te is bömböltetheted a kemény zenét ugyanakkor , talán ráébred hogy mások is laknak rajtuk kívül ott .

2012. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod, de esetleg megpróbálhatsz beszélni velük, ha ezek után is folytatják, akkor ha "kemény csávó" vagy, bömböltesd te is.
2012. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor bömböltesd a tied, amikor az övék nem szól
2012. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hiába bömböltettem ők azt is élvezik. Tehát egy olyan program sincs amivel távvezérelhető a gép??(bármikor használhatom a gépét, szóval bármit fel tudok tenni rá)
2012. dec. 2. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Team viewer, esetleg:D
2012. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valaki le tudná irni h ezt hogy kell használni az én gépemen fent van gondolom fel kell h rakjam az övére is és utána ??
2012. dec. 2. 16:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Mind a 2 gépen legyen ugyanaz a verzió, legyen elindítva, és az azonosítójával és jelszavával rá tudsz csatlakozni, de vigyázz mert kiírja amikor csatlakoznak!
2012. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy fogod rárakni az ő gépére? Hogy fogod megtudni az azonosítóját és jelszavát? Szerinted nem fogja észrevenni, hogy lehalkítódik a zene? Honnan veszed, hogy mindig be van kapcsolva neki a Wi-Fi, vagy bármi más internetelérés? Szerinted ő nem fog tenni az ellen, hogy más ne tudja piszkálni a gépét?


Szerintem el is felejtheted, mert ez nem fog így sikerülni.

2012. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az előbbiekben leirtam h bármikor használhatom a gépét. a hangos zenét nem a gép tulaja hanem egy 50 éves román nő szokta bömböltetni aki sokszor minket kér meg h "kapcsoljuk" be a youtube-t, szóval ha a program jól működik akk minden meg van oldva!
2012. dec. 2. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!