Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok minden pasit lenéznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok minden pasit lenéznek, akik hangosan hallgatják a kocsiban a zenét?

Figyelt kérdés
Több kérdésben is olvastam, hogy azok a pasik, akik üvöltetik a kocsiban a zenét, mind nagyképű, beképzelt barmok, és így akarják felhívni magukra a nők figyelmét, de ezt a lányok inkább csak kinevetik, és szánalmasnak tartják. Mi van, ha én azért üvöltetem a zenét, mert úgy szeretem hallgatni, és nem azért, hogy felfigyeljenek rám? Miből állapítjátok azt meg, hogy azért hallgatja az illető hangosan a zenét, hogy felfigyeljetek rá, és ha ilyet láttok már egyből le is nézitek?
2011. dec. 27. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, h azt írják h szánalmasnak tartják, de attól még egyáltalán nem biztos, h így is van.
2011. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

14:03

És ez pontosan így is van.

2011. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont leszar_m hogy szereted a zenét, de miért kell nekem is hallgatnom? Tekerd fel az ablakot és vegyél légkondit a kocsiba. A kikönyökölős bámulós műmájerek szánalmasak, bámul bambán kifelé, közben a kocsi teteje majd leszakad.
2011. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért mert normális ember nem ordíttatja a kib.szott zenét és tekintettel van másra is. Mi az, hogy úgy szereted? Normál hangerővel miért nem jó?

Ez is azt bizonyítja, hogy egy nagyképű f.szkalap vagy. Ráadásul az ilyenek okozzák a baleseteket, mert ordít az a szar.

2011. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. rutinos kamionsofőr vagyok, szóval nem okozok balesetet

2. kire legyek tekintettel az utcán, arra a pár másodpercre, amíg elmegyek mellette? Ha úgy tartja kedvem miért ne oríttathatnám?

3. egyátalán nem vagyok nagyképű f*sz!

2011. dec. 27. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Na a kamionsofőröket csak hagyjuk. Apám azok mindennel foglalkoznak menet közben csak nem a vezetéssel. Kívácsi lennék pl mindkét lábbal a műszerfalon milyen reakcióidőt produkálna hirtelen fékezésnél. Ja, semmilyet, nap mint nap benne vannak a híradóban...
2011. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért gondolkozz már el azon, hogy kik okoznak több balesetet. A kamionsofőrök, akik GKI vizsgával is rendelkeznek, vagy egy sima B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező egyedek? Na-ná, hogy a B-sek csinálják a legtöbb balesetet (és nem a fáradtság miatt, mint mi kamionosok, hanem mert fogalmuk sincs a KRESZ-ről, és arról, hogy hogyan kell normálisan vezetni [tisztelet a kivételnek]).
2011. dec. 27. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:

én is megvédem a kamionosokat, mert bár úgy gondolom én tudok vezetni (szeretek gyorsan de biztonságosan vezetni -üdv kékek-), de látom, hogy hogyan vezetnek a többiek, és a kamionosoknak tisztelet, mert a munkájuk egyáltalán nem egszerü, amikor külföldön a hülye Román kamionok állnak keresztbe kettétörve, és a B sek is t.ketlenkednek, pedig ha valamelyik is tudna vezetni kevesebb lenne a baleset..


szerintem nem ciki a zenehallgatás, de az álltalánosításban az emberek fejében a BMWs kigyúrt hülyegyerekek hallgatják hangosan a zenét



ui. én néha a komolyzenét szoktam bömböltetni :D


szélességet kívánok

2011. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!