Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam csatlakozás router...

Steam csatlakozás router probléma?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés az lenne: miért nem működik a steam a saját routeremmel?


"Could not connect to steam network."


Internetem van.


Más routerről elindul a steam csak a sajátomról nem.


Már újraraktam az egész steamet,mert azt hittem,a gépemmel van a probléma,de most jöttem rá,hogy a routernél lesz a baj... elég sokat keresgéltem a neten,minden steamet gátló programot letöröltem,a routeremen,tűzfalamon minden steam portot engedélyeztem,de még mindig nem bírok belépni...


Ja és mellesleg erről a routerről telefonnal(SE Xperia Play) be tudok lépni a steam-be,szóval a gép+router párosítással van a baj,de hogy tudom megoldani? pls akinek volt már hasonló problémája,segítsen!


Előre is köszönök mindent...


2012. dec. 2. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom aktuálies-e még a probléma, de épp most nekem is ez VOLT. A routeredben bekell állítani a "port forwarding" résznél hogy mettől meddig engedélyezze a portokat. Az alábbi linken levannak írva a portok:

[link]

2013. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!