Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program?

Van ilyen program?

Figyelt kérdés
szóval egy koncertet szeretnék összevágni mp3-ra úgy, hogy az egyes részeket külön szeretném menteni

#zene #program #ilyen..
2012. dec. 3. 22:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

az any video converterbem mkv-ból avi-ra konvertálom és bármit állítok be a video codek-re mindig ezt írja ki a virtual dub ha meg akarom nyitni az konvertált avit

[link]

2012. dec. 12. 19:01
 12/15 csacsi2 ***** válasza:

Az any video converter -nek vannak codec beállításai. Nem tudom mit kedvel a virtualdub, de akkor válasz egy másik kodek-et!

Gondolom Mp3 -at szeretnél videóbol. Akkor konvertáld mp3 -ra és ne videoszerkesztővel, hanem audio szerkesztővel szerkeszd.

Az AVI csak egy kiterjesztés, rengeteg tömörítési eljárást takarhat (H264, Divix,xvid).


Amúgy azt írja, hogy nem ismeri ezt a tömörítési eljárást. Tömörítsd (Kodek) másba. pl xvid, vagy mjpeg, megtalálod a video beállításainál.

2012. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
esetleg van más program a virtual dub-on kívül amivel lehet videóból mp3-mat csinálni?
2012. dec. 13. 23:14
 14/15 csacsi2 ***** válasza:

Szerintem előbb tedd tisztába a dolgokat.

Video formátum - Audio formátum

Szerkesztő program - konvertáló program

I.)

Te videóból akarsz audiót készíteni (MKV-->MP3). ehez konvertálnod kell. Erre jó az Any video konverter.


II.) Vel szeretnéd darabolni számokra

Erre jó a szerkesztő program. Video szerkesztővel videót, zene szerkesztővel audiót.

1

Először konvertálod hanganyaggá majd hangszerkesztővel darabolod.

(Így az értelmesebb)

2

Először a Videót darabolod Videoszerkesztővel, majd egyesével konvertálod a darabokat.


Any video -val konvertáld le a MKV (Video) -t MP3 (Hang) -ra majd darabold a már hanganyagot!


Pl.:Audacity

[link]

Vagy ha van a gépeden Nero Wave Editor

2012. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

értem, de már sikerült megoldani any video... tal konvertáltam mp3-at az mkv-ből és azt megvágtam, eddig nem is tudtam h lehet ilyet az any video...tal :D

kösz a segítségeket

2012. dec. 14. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!