Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepítettem a gépemen a...

Újratelepítettem a gépemen a windwos XP-t, mint már sokszor ezelőtt. Eddig ha végeztem mindig egyből volt internet a gépen, de most nincs. Hogy tudnám megoldani? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Szóval a vezérlőpult-hálózati kapcsolatok mappa teljesen üres. Itt eddig mikor újratelepítettem mindig automatikusan lett egy "Helyi kapcsoltok" nevű fájl, és volt simán internet. Most nincs. Egy routerem van, 2 fele osztja a netet. Hogy tudnám megoldani?
2012. dec. 5. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán a hálózati kártyához kellene drivert telepíteni(eszközkezelőben van sárga kérdőjel), alaplapod típusa?
2012. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eszközkeezelőben: Egyéb menün belül : Ethernet-vezérlő elött sárga kérdőjel van valóban. Az alaplapom típusát azt nem tudom, gyorsan nézek egy programot amivel ki leeht deríteni. Köszi a gyors választ.
2012. dec. 5. 15:45
 3/7 csacsi2 ***** válasza:

Ethernet-vezérlő elött sárga kérdőjel van, azt kell telepítsd (hálózati kártya).

rendszerinformációs programot meg használd az Aida64 -et.


Először próbáld meg hogy az eszközkezelőben (amit írtál) Rányomsz a frissítésre. ,ha nem akkor szerezned kell egy hálókártyához való driver -t.

2012. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Felraktam rá. Az alaplapom neve: MSI MS-7094

Az alatta lévő sor: Chipset: VIA K8T800 Pro+VT8237(R)

Gondolom ez leeht a hálókártyám. Szóval google-ba beütöm a nevét+driver, és amit kidob Xp-hez leszedem, és remélhetőleg jó lesz?

2012. dec. 5. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez lesz az ha minden igaz.

2012. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, feltepítettem mint az 5 drivert ami itt volt, hang már van szóval jó biztos amit küldtél de internet továbbra sincs, és még mindig ott a sárga kérdőjel az eszközkezelőben az Ethernet-vezérlő elött...:( Most már nem tudom mivel lehetne próbálkozni. Lehet hogy nem alaplapi a hálókártya?
2012. dec. 5. 17:31
 7/7 csacsi2 ***** válasza:
2012. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!