Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 32BIT - 64BIT...

Windows 7 32BIT - 64BIT kompatibilitási hiba. Miért? (Többi lejjebb. )

Figyelt kérdés

32 bites, professional win7-et használok, újra szeretném telepíteni egy probléma miatt, viszont Ultimate 64 bites változatban.

Telepítő nem dobozos, a minap írtam dvd-re.

Azonban a bootolás elkezdése után bejön a "windows loading files", majd ha ez végez, a "Starting Windows" felirat.

Aztán bejön a bejelentkezés ablak a kurzorral, de semmit nem lehet csinálni a mozgatásán kívül.

Ha a gépen indítom a setup.exe-t, akkor pedig kompatibilitási hibára hivatkozva nem indul el.

Pen Drive-ről pedig be sem bootol.



Valaki esetleg tud megoldást?!


2012. dec. 6. 14:29
 1/4 Topmad ***** válasza:

Szia!


Milyen procid van? Bírja a 64bit-et? A windows-ból CD-ről indítva semmiképp ne telepítsd.

Pendriveról pedig azért nem boot-ol, mert úgy kell külön formázni a pendrive-ot, hogy legyen rajta bootsec. Ha ez így nincs megcsinálva, akkor nem fog bootolni.


Üdv:

Top

2012. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először is: köszönöm a hamar érkezett választ.

Proci: Intel Pentium Dual-Core E5400 (2 magos)

A pendrive-t a Microsoft által kiadott programmal csináltam, Windows 7 USB/DVD Installer, azt hiszem.

Tudom, hogy gépről indítva nem jó, de idegesít, hogy nem kompatibilis, mivel mennie kellene.

Valami ötleted lenne esetleg? :s


Üdv.

2012. dec. 6. 14:50
 3/4 Topmad ***** válasza:

A proci elvileg képes kezelni a 64bit-et, nekem nem annak tűnik a dolog. Lemez biztos jó?


Üdv:

Top

2012. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, sikerült!

Immáron az új rendszerről írok.

A probléma az volt, hogy lassú a szoftver, és kb. fél óra után nyitotta meg a telepítőt... Ilyen hülye problémát. :D

2012. dec. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!