Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség, mi történhetett?...

Segítség, mi történhetett? Egyik pillanatról a másikra megjelent ez a probléma a böngészőben!

Figyelt kérdés

Nem állítottam el semmit (legalábbis nem tudatosan, az lehetséges, hogy véletlenül olyan billentyűkombinációt nyomtam le, ami esetleg ilyesmit okozhatott), és nem is frissült mostanában sem a böngésző, sem pedig bármilyen kiegészítő.

Egyelőre csak a Firefoxnál fedeztem ezt fel. Éppen meg volt nyitva a G-mail és levelet írtam, amikor meg szerettem volna nyitni az idegen-szavak.hu oldalt - ahogyan már több ezerszer idáig.

De semmilyen oldalt nem tudok megnyitni (újraindítottam a böngészőt, Ccleanerrel kitöröltem a gyorsítótárat, böngészési előzményeket és hasonlókat, amit még lehet, újraindítottam a számítógépet is, de nem segített).

Egyszerűen beírom a címsorba az oldal nevét, vagy kijelölöm a könyvjelzők közül, de valahogy visszaugrik az aktuális oldalra. Tehát ha pl. megnyitok egy új lapot (akár üres, akár a kezdőlap jön be), hiába próbálok megnyitni valamit, mert visszaugrik az adott oldalra (kezdőlap, üres lap). Igazából el sem kezdi betölteni a másik oldalt, csak "ugrik" "rezzen" egyet és kész.


Már innen sem merek kilépni, mert nem tudom, hogyan jutok vissza...


De fogalmam sincs, mi történhetett, mert némelyik oldal nagynehezen bejön. Pl. a freemail, gmail, [link] bejön.

De ugyanezzel a módszerrel (címsorba beírás, kedvencek közül kiválasztás, vagy automatikus kiegészítés) az idegen szavak és a szinonimaszotar.hu már nem. A magyarhelyesírásról is beírom és kijelölöm a szinonímát, de el sem kezdi tölteni, "ugrik" egyet a böngésző/kép, és maradok a magyarh.íráson.

Olyan furcsa a böngésző is, mintha valami gond lenne. De azért kérlek nézzétek már meg, hogy nektek bejönnek-e az adott oldalak, hátha mégis náluk van valami hiba...

(az idegen-szavak.hu -ról a lap alján elérhető a szinonima, azért is gondolom, hogy lehet köztük valami összefüggés, hogy pont ez a kettő nem jön be. Bár nem értem, mert nem a szokásos probléma van, hogy kiírná, hogy éppen nem elérhető az oldal, hanem egyszerűen el sem tudom kezdeni a betöltésüket).


Elnézést, hogy sok lett és kissé zavaros, de nekem most ez egy nagy probléma, mert gyakran használom azokat az oldalakat, és fogalmam sincs, mit csináljak. Pár órája még minden rendben volt, aztán az előbb pedig ezzel kellett szembesülnöm...


2012. dec. 15. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Behozod a Firefox-ot és rátöltöd a legujabb verziot, ezáltal frissül. Minden beállitásod, pl. Könyvjelzők megmarad

Vagy egyszerűen rajta vagy az IE-n keresztül letöltöd mondjuk a Chrome-t és azt használod.


MI a fenének kell leblokkolni egy ilyen böngészőproblémánál, mikor nagy a választék?

2012. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már megoldódott magától, valószínűleg a kérdéses weboldalakkal volt valami...


Amúgy a legfrissebb van, hova frissítsem már? :)

Az ie, és a Chrome pedig véleményem szerint rémálom, azért használom a Firefoxot évek óta.

Még ha a böngésző hibája is lett volna ez a mai, akkor is inkább kitartanék mellette, szerintem annyival jobb a többinél (már csak a testre szabhatóság és a kiegészítők miatt is).

Persze mindenkinek más a favorit.


Köszönöm a válaszokat, a probléma úgy tűnik megoldódott. (Érdekes, még sosem láttam ilyet az évek alatt...)

2012. dec. 15. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!