Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha már picit beszaggat egy...

Ha már picit beszaggat egy játék, akkor mit érdemes lejjebb vennem a videobeállításokból, hogy a grafika kevésbé csökkenjen, de azért jól menjen a játék?

Figyelt kérdés
A COD: Black Ops 2-ben ultra max beállításoknál már kicsit néha bemar neki ( VGA: Gigabyte GTX 561 Ti ) sajnos. 30 fps-re le szokot csúszni a max az meg a 60 affölé nem megy pedig szerintem tudna, főleg zárt térben, mintha limitálva lenne az fps szám, hogy nem tud többet, vagy nem tudom, egyszer olvastam ilyet valahol...

2012. dec. 17. 23:46
 1/7 Komplikato ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy bekapcsolt Vsync miatt 60 0 maximum? Persze ki lehet kapcsolni, akkor meg lehet furán fog kinézni amikor nem esik szinkronba a képfrissítéssel.
2012. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
30 FPS-nél még nem kellene szaggatnia a játéknak, az 25 alatt jelentkezik! Egyébként a VSYNC-et szerintem is jobb kikapcsolni, sok játéknál okoz problémát.
2012. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a játék éles képkockákat renderel, már 40 fpst is meg lehet különböztetni a 60-tól, kinek milyen jó a szeme, a 24-25 fps az filmekre vonatkozik


vsync-et úgy tudod észrevenni, hogy 60-ról azonnal 30ra ugrik, nincs átmenet


egyébként pedig a kérdésre válaszolva: vedd le az élsimítást (Antialiasing-MSAA), az FXAA maradhat, látótávot esetleg leveheted, ha van ilyen, nem toltam még vele, a texture filterezés az úgy általában lehet a legmagasabbon, de mindenképp Anisotropic legyen, kis igénnyel sokkal szebbé teszi a játékot

2012. dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, utolsó válaszolónak: igen 30-ról 60 ra és fordítva 30-ról rögtön 60 fps-re ugrik.

Se ha a Vsync-et kikapcsolom akkor képvágások, meg él elmozdulások lesznek nem, legalábbis az szokott lenni?

2012. dec. 20. 19:34
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval akkor mit a legjobb tennem?
2012. dec. 20. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

amúgy nem cseszi szét azonnal a gépedet vagy ilyesmi :DD

szóval lehet próbálgatni is


őszintén szólva semmilyen játéknál nem tapasztaltam még "screen tearing"-et kikapcsolt vsynccel sem, de azt nem állítom, hogy te sem fogsz, mert ez egy létező jelenség

2012. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most meg egyszerűen nem tudom elindítani, letöröltem újraindítottam de már az intoknál lefagy és nem lehet mit tenni... mi lehet a baj?
2012. dec. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!