Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes feltennem a windows 8-at?

Roxor3 kérdése:

Érdemes feltennem a windows 8-at?

Figyelt kérdés

Gépem:

Videokártya AMD Radeon HD 6800 Series (1024 MB) GDDR5

CPU típusa HexaCore AMD Phenom II X6 1075T, 3524 MHz (17.5 x 201)

Alaplap neve Gigabyte GA-970A-UD3 (2 PCI, 3 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

8 GB KINGSTON MEMORIA

1 TB winchester, valamint 120 gb-os ssd-vel.

Játékok mennyire futnának rajta, illetve gyorsabb lenne-e mint a windows 7?


2012. dec. 18. 17:45
 1/4 anonim válasza:
Nekem nincs egy erős gépem, gyengébb mint a tiéd jóval. Én felraktam, kipróbáltam, elvoltam vele játszani nem tudom milyen rajta, valahol olvastam, hogy w8 alatt jobb az fps, de ezt nem tudom alátámasztani. Ami tetszett benne h eszeveszettül gyors és szép, nem használ aero témát, szerintem könnyen kezelhető és végre van értelme a billentyűn a windows gombnak :D Ami a stílust illeti, nekem átjött, úgy is a tabletekben van a jövő.
2012. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor a teljesitménnyel nem lenne baj? :D megéri az árát?
2012. dec. 18. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:

> Érdemes feltennem a windows 8-at?

[link]


> illetve gyorsabb lenne-e mint a windows 7?

Személyes tapasztalatom szerint nem gyorsabb.


17:52:

> Ami a stílust illeti, nekem átjött,

> úgy is a tabletekben van a jövő

Nekem nem jött át. Értem én, hogy a Microsoft szerint a tabletekben van a jövő, de mi a f*szt kezdjek én ezzel a ModernUI-val egy asztali számítógépen? Egy érintőképernyőre optimalizált grafikus interfészt egérrel-billentyűzettel használni szerintem nincs sok értelme, nem kifejezetten kényelmes.

2012. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesítménnyel se lenne baj, és 9-10 ezer Ft körül mozgolódik szerintem, nekem annyit megérne.
2012. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!