Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Két Windows van a gépemen....

Két Windows van a gépemen. Hogyan lehet törölni az egyiket?

Figyelt kérdés

Van egy Windows 7 és egy Vista. Azonban a Win 7-et le szeretném törölni, mivel csak a Vistát használom. (Tudom, a Vista sz@r, inkább Win 7, meg minden, de én akkor sem azt szeretném, ezektől a válaszoktól inkább tekintsünk el.)

Windows 7 lett telepítve először próbaként, aztán inkább a Vista mellett döntöttem. A particionálás során a Win 7 elvileg le lett törölve, azonban nem jól (vagy nem tudom, mi lehetett a gond), mivel mégis rajta maradt a számítógépen. Így az eleve nem túl nagy kapacitású C:\ meghajtómon 100 MB-nál ritkán van több szabad hely. Volt, hogy elérte a 0 MB-ot. Így szinte működésképtelen a gép, ha egy dolognál többet szeretnék csinálni - zenehallgatásnál és netezésnél jóformán meghal a gép. Letöltésről meg inkább ne is beszéljünk...

Hogyan törölhetném le a Windows 7-et? Előre is köszönöm!



2012. dec. 21. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt már a legegyszerűbb és legtisztább módszer, ha formatálod a winchestert, és újratelepíted a Vista-t.
2012. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem létezik olyan megoldás, amivel nem vesztem el az adataimat?
2012. dec. 21. 15:43
 3/5 Kenyer79 válasza:

futtatás:

msconfig.exe

kiválasztod a boot fület. Ott fel lesznek sorolva a telepített oprendszerek,és a bootolási sorrend.

A feleslegeset törlöd.

Voila :)

2012. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 belapus ***** válasza:

A Windows 7 egy .old mappában van ?

Ha igen, esetleg így:


[link]

2012. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A einchestered egybe vagy ketté van osztva ? Ha ketté akkor maradnak az adataid, és milyen géped van hogy nemtudsz letölteni se ? Gondolom kicsi winchestered van, ha letörlöd a win 7 et akkor se sokm hely szabadul fel de igen a win 7 et mindenképp töröld mert az szar nekem is vistám van.Nekem 2 terrás belső winchestrem van de gondolkodok már a 3 - 4 terráson mert ez is kevés nekem.
2012. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!