Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van a gépemmel?

Mi van a gépemmel?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom a gépem, és kiír valami hibát hogy AMD fájlt vagy mappát nem talál, és a homokóra töltőikon meg a nyíl ugrál állandóan, már frissítettem az integrált VGA-m (AMD 760g) vagy 10x.. És a CPU felhasználtság alapjáraton ha semmi nem fut 90-100% között van. (AMD Athlon II X3 460-am van tehát elég érdekes..) És a programok nagyrésze megse nyílik ha belépek rá. Pl. a Google Chrome

Mi lehet a baj? Mit csináljak?



2012. dec. 22. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy az alaplapal van gond ismerősomnek is ez volt a baja cserélt alaplapot és jó lett neki.
2012. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Mert nemrég vettem a lapot, és még van rá gari.. Visszacseréltetném!
2012. dec. 23. 11:30
 3/4 anonim válasza:
Menj fel az AMD honlapjára(www.amd.com) és ott van egy olyan alpont a jobb sarokban hogy "find a driver" ott megadod az adatokat és azt hiszem letudod tölteni a drivert. Majd telepíted és voálá. Nekem pl. segített.
2012. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat en ugyan igy frissitettem a drivereket.. De nem lett jo sajnos! Lehet ujra kellesz rakni a win7et.:( azt utalom a legjobban!
2012. dec. 24. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!