Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csáó. Mp3 -as hang formátumot...

Csáó. Mp3 -as hang formátumot akarok 128kbps -ról 64-re átkonvertálni a hossza 17perc 40másodperc. Ha gold wavével csinálom 17,32/s-lesz ha superel konvertálóval akkor 17,46/s,? . Folyt.

Figyelt kérdés
a hang anyag ,beszéd úgy tűnik mind meg van ,no de akkor hová tűnnek a másodpercek, vagy esetleg mit kell állítani hogy ugyan olyan hosszú legyen?
2009. aug. 24. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon a témában, de nem demo programokkal csinálod?
2009. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem
2009. aug. 24. 13:03
 3/9 A kérdező kommentje:
próbáltam totál videó konverterrel, az is 3 másodperc-el több lett,
2009. aug. 24. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a progival is meglehet csinálni

ha jól emlékszem

[link]

2009. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én őt ajánlanám a versenyen: [link]

Ha letöltöd hozzá a dll-t akkor LAME dll alapján kódol be, és nagyon profi program..kicsit ugyan spártain néz ki, de nagyon pöpec...

2009. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ne használj gagyi konvertálókat., amúgy ha mp3bol ami 128kbps -s csinálsz akármilyet ami szintúgy megmarad mp3 formátumba, akkor a hanganyag hossza nem változhat csúpán a méret a file-nak.

Ajánlom az Ashampoo vagy a Cool Edit audió átdolgozókat...egyszerű

2009. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
segítsetek légyszi ,.nem nagyon értek hozzá!!!! letöltöttem a cool edit pro 2.0 --ott hogyan kell a zene számot amit át akarok konvertálni betölteni , valamiért a zene mappáimat üresnek mutatja
2009. aug. 28. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
én továbbra is az audacity-t ajánlom...magyar, és profi program, a honlap is elég részletes..van FAQ
2009. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szeretnélek megkérni magyarázd el, hogy az audacity-ben, hogyan lehet átállítani,hogy 128-ról 64-re konvertálja át.Nem nagyon értek hozzá, ezért légyszíves lépésről lépésre írd le a műveletet.Magamtól nem tudok sehogysem rájönni.Előre is köszi!
2009. szept. 10. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!