Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 5.1-ből a center nem szól, miért?

5.1-ből a center nem szól, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A problémám a következő. A napokban kaptam kölcsönbe 5.1-es hangfalszettet, és kártyát hozzá. Mindent beüzemeltünk, de a center nem szól. Feltelepítettem a kártyához a drivert és a programot, a program látja az összes hangfalat, meg is szólaltatja az első kettőt, a centert és a subot is, de a hátsó kettő nincs bedugva, azt is első kettőn szólaltatja. Viszont se film, se zene nem jön a centerből, csak az első kettőből.. ötlet valakinek? :/



2012. dec. 29. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert sztereoban szól. Próbálj ki a 5.1es filmet.
2012. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nem megy. A Sötét lovag - felemelkedést próbáltam, a KMPlayer kiírja h 5.1-es film, de nem szól csak az első kettő hangfal. :S
2012. dec. 29. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor beállitási gondok lesznek.
2012. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy drivert. Realtek HD audio menager , be tudod állítani hogy 5.1 legyen a rendszer.
2012. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Be van állítva. Egyszerűen nem szól, csak a tesztekben.. :o
2012. dec. 30. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!