Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van 30db MP3 hangfájlom...

Van 30db MP3 hangfájlom 95MB-al. Mivel tudom egyszerűen ezeket egy darab hangfájllá egyesiteni?

Figyelt kérdés
Vagyis egyszer elinditom a fájl-t és megy folyamatosan, nem kell minden szám lejátszása után inditani a következőt.

2012. dec. 29. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Pl total commanderrel. Előbb csoportos átnevezés(valami01, valami02...stb), majd egyesítés. [link]
2012. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagy ötlet MP3-at így egyesíteni... Erre találták ki az audio szerkesztőket. Azzal kéne csinálni...
2012. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem foglalkoztat a kérdés, hogy miért is jó ez?
2012. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezzel: [link]
2012. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az első módszerrel csak az előzőleg így feldarabolt fájlokat lehet egyesíteni. Különálló filmek zenék esetén NEM alkalmazható!
2012. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1./ Azért jó, legalább is nekem, mert Szilveszterre letöltöttem sok kedves Mp3-at és mulatás- vagy más közben?- nem akarok ugrabugrálni egy ujabb szám elinditásához. Menjen folyamatosan.

2./ Fehérsrác: Pacsit és csillagos 5-öt kaptál, jót javasoltál, már egy adag kész is.

Igazad volt a TC-vel kapcsolatban is, a TC rögtön kiirta azt az üzenetet, hogy hiányzik a CRC fájl.

Tehát a javaslat tényleg csak darabolásra jó és utána a feldaraboltak ujraegyesitésére. De aki igy indul neki a dolognak, mint én, annak nem jó.

2012. dec. 29. 17:50
 7/13 anonim ***** válasza:
De össze sem muszáj illeszteni, mert a legtöbb lejátszó sorba lejátssza a listát és nem kell hozz nyúlni sem...
2012. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

egyszerűbb ha playlistet csinálsz. Legalapabb a winamp

berakosgatod egymás alá a számokat ami kell, elmented a playlistet aztán csak lejátszod amikor akarod (persze ha saját gépről megy majd a zene)

De amúgy is, bármilyen lejátszóba ha berakod akkor sorban játsza majd a zenéket

2012. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak jól gondoltam, hogy ezzel felesleges szívni. Lejátszási lista és kész, akkor még a számok sorrendjét is tudod módosítani.
2012. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a javaslatokat.

Összefűzés azért kellett, mert elsődlegesen laptopról játszom majd le.

De felkészülök CDlejátszásra is, rámásolom a fájlokat, remélem a lejátszó sorrendeben le fogja játszani.

2012. dec. 29. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!