Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Mac-es programok többet...

A Mac-es programok többet hoznak ki a gépből?

Figyelt kérdés

Az apples gépekre tervezett bármilyen (lehetőleg legújabb) mac jobban teljesít-e egy normál gépen mint a win?

Most nem arra vagyok kíváncsi, ki melyiket szereti, hanem mondjuk egy adott scene renderelésénél ugyanazokkal a beállításokkal vagy egy adott videó konvertálásakor ugyanazon a gépen jobb teljesítményt kapok-e?



2012. dec. 31. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem!

Jobb a Mac meg a Linux is olyan téren mint boot-idő meg működési sebesség meg hasonló formális dolgokban de ha olyan feladatot kell végezni ami megizzasztja a gépet akkor a win a jobb! Tehát olyan dolgoknál mint renderelés, tömörítés ,írás olvasás ezekben a tesztekben mindíg a windows nyer! (Hozzáteszem ez nem elfogult vélemény ugyanis én Linux párti vagyok ezek csupány tények hiszen ha megnézel egy ilyen jellegű videót mondjuk youtube-on pl:Win 7 vs mac osx 10.07 vs ubuntu akkor az ilyen dolgokban mindíg a windows a jobb!)

2012. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!