Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 98 telepítésekor a...

Windows 98 telepítésekor a gép kér egy parancssor értelmező nevet. Mit adjak meg?

Figyelt kérdés
Pendrive-ról szeretném telepíteni a rendszert, egy videó alapján meg is csináltam a pendrive-t, de itt elakadtam.
2013. jan. 6. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
miért akarsz 98-as windowst telepíteni?
2013. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert újév pont péntek 13-ra esett.
2013. jan. 6. 17:06
 3/18 anonim ***** válasza:
az elég durva lett volna :D
2013. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
"kolbász"
2013. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdeztem.
2013. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

parancssor értelmező nevet??


[link]

2013. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én beírnám ha már kéri, a cmd.exe nevet oszt lássuk mi történik. :)
2013. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi újdonság nem történne, a parancssor értelmező neve csak a WinNT ágon volt cmd (és talán ott is csak Win2K-tól) :) A Win98-ban emlékeim szerint command.com volt a parancsértelmező neve. Egyébként jó kérdés, hogy miért kéri telepítéskor, automatikusan meg kéne hogy találja. Telepítés közben vagy után kéri? Ha után, akkor okozhatja a fájl hiánya, vagy az is, hogy a path változóban nincs megadva az elérési útvonala, esetleg hibás a fájl, stb. De ezek is inkább csak következmények, mert telepítéskor a telepítő ezeket automatikusan elhelyezi és beállítja a kellő/megfelelő helyeken. Szóval vagy a telepítés nem volt sikeres, vagy valahol valami hiba van (hardvertes vagy szoftveres is lehet).
2013. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Na itt szerintem az a probléma hogy a kérdező azt hiszi hogy ugy fel lehet telepíteni mint egy XP t

hát téved !!


[link]


Szolj a ez nálad is megjelenik kedves kérdező

2013. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát pedig nem sok különbség van az XP és a Win98 telepítése között. Sőt, valójában mindkettőben nagyjából ugyanúgy kell mindent csinálni.
2013. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!