Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem letölthető Adobe flash...

Nem letölthető Adobe flash player?!

Figyelt kérdés

Már napok óta próbálom letölteni és mindig ugyanazt írja ki, miután lehúzott 5O%-ot: The user has no sufficient privileges to install Adobe Flash Player.


Aztán meg:

A required file (C:Windows\system32\Macromed\Flash\FlashUtil32_11_5_502_146_ActiveX.exe:5)

could not be written due to insufficient permissions.


Pedig minden ActiveX scripting ki van pipálva, az Explorer sincs kinyitva közben és amennyire tudom, a firewall vagy a Norton sem blokkol. Én vagyok az adminisztrátor. Vírus sincs a gépen. Nem tudom már, mit csináljak. Segítség!



2013. jan. 11. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Letölteni vagy telepíteni nem tudod.

Mert ugye nem mindegy.

[link] töltsd le innen.

2013. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ott van az oka.

"The user has no sufficient privileges to install Adobe Flash Player."

2013. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettes bele trafált ... átsiklottam felette.
2013. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Truemen:

telepíteni.

A linket nem tudtam megnézni, nem enged tovább a böngésző.


Laciii:

Nem az okra, hanem a megoldásra vagyok kíváncsi.

2013. jan. 11. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:

"The user has no sufficient privileges to install Adobe Flash Player."


"A felhasználónak nincs megfelelő jogosultsága az Adobe Flash Player telepítéséhez."


úgy tűnik, még sem te vagy annak a gépnek a Rendszergazdája, ill NINCS! Rendszergazdai jogosultságod.


egyébként, MINDEN ADOBE terméket, a saját honlapjáról

[link]

érdemes letölteni, majd telepíteni, és javasolt az automatikus frissítések bekapcsolása is...

2013. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az vagyok,legalábbis eddig az voltam. Egy hétig le volt kapcsolva az internet és ahogy visszakapcsolták kezdett el tökölni a Flash, szóval lehet, hogy akkor ment el valami. MÁr arra gondolok, hogy mégis csak valami vírus. Mindig az Adobe-ról töltöm, és eddig sose volt vele semmi probléma. Először csinálja ezt.
2013. jan. 11. 19:42
 7/7 A kérdező kommentje:

Na meg is van! Mégiscsak az egyik antivírus program volt. Mihelyt kitöröltem a gépből, a Flash mindjárt beugrott és hajtja ezerrel. :DDDDDD

Mint minden bonyolult probléma ez is tök egyszerű volt. :DDD

2013. jan. 12. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!