Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell egy ISO fájlt...

Hogyan kell egy ISO fájlt Boot dvd ként kiírni?

Figyelt kérdés
Nerot használok
2009. aug. 28. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
a nero szar. töltsd le az ashampoo dvd íróját, és ott van olyan funkció, hogy cd,dvd image írása. lehet, hogy ilyen van neroban is
2009. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Néró/BurningROM/Cd-DVD író(első ablak becsukása után)/Cd-kép felírása...itt betallózod az iso-t és cd-helyett dvd-re állítod...írsz.

Ashampoonál valóban még egyszerűbb...

2009. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Valóban ilyen egyszerű lenne?kiírtam már Bootba miután beraktam alcoholba az iso fájlt.De láttam egy videot. [link]

Itt kicsit bonyolultabb,de megoldható csak egy baj h a videóban látott linket nekem nemadja be...:S:(

2009. aug. 28. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Én végig csináltam ezt az sp3 integrálást. Most ezzel kapcsolatos a kérdésed, tehát sp3-at is integrálsz?

Akkor a video alapján boot-dvd-t választasz a Néró-BurningROM-ban, bemutatod a bott.img-t ugyanúgy beállítasz mindent, mint cd írás esetére mondja a video.

BurningROM megvan?

2009. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha pedig nem integrálsz, akkor simán lemented a boot képes telepítő cd tartalmát, és Cd-kép felírása...stb.

Egy havernak csináltam egy hevenyészett leírást..feltöltöm neked hátha segít... [link]

2009. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rákattintottam az iso fájlra beadta a nérót.kiírtam,de így is van valami gond bebootolom és mikor kékháttér balfelső sarokban a windows telepítése van,akkor betölti a dolgokat beadja a következő oldalt és kikapcsol a gép
2009. aug. 28. 21:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez passz...satás winchestered van? Még erre tudok..., de csak tippelni, mivel nekem ide van, nem tudom mit csinál a telepítő ha nem ismeri fel a vinyót>>>satást?
2009. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na mostmár telepíti.. nemtudom mi lehetett a baj beléptem a rendszerbe és onnan indítottam el és most így jó.
2009. aug. 28. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!