Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e valamilyen módszer...

Van-e valamilyen módszer arra, hogy Windows 8-ra internet Explorer 8-at rátegyek? Van egy weboldal, ami csak az Explorer 8-at szereti, de a win8-on az explorer10 van és nem engedi rá a 8-at. Ha van ötlet várom!

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy működik-e, nincs - és nem is lesz egyhamar - win8-am, meg nem vállalok felelősséget érte, ha neadjisten elcseszi a rendszert, de létezik egy ilyen progi: [link] ez elvileg felteszi egy csomó verzióját az IE-nek. Nem tudom, hogy Win8-on is működik-e.


Alternatív megoldás: virtuális gépben (Virtualbox) felteszel egy régebbi windowst, és arra telepíted az IE8-at.

2013. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom mindkét ötleted. A virtuális gép nekem is eszembe jutott, csak gondoltam hátha van valami egyszerűbb.
2013. jan. 14. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Én XP alatt használom - webfejlesztés miatt - ezt a progit, nekem remekül bevált. Bár volt egyszer, hogy átírta az Explorer 7 címsorát :D de regisztryben vissza lehet írni :) szóval nem bugmentes, legalábbis az a verzió nem volt az, amit én feltettem, de egyébként remek program. :)


Másik kerülő megoldás: legtöbb böngészőben (nem IE-re gondolok) be lehet állítani, hogy a weboldal milyen böngészőnek érzékelje. Ugyan ez közel sem tökéletes megoldás, de ha csak a böngésző-ellenőrzés miatt nem megy rendesen egy weboldal, ez általában megoldja.

2013. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egész konkrétan a Mathplayer program miatt kell, mert azt csak explorerrel lehet használni. Ráadásul explorer 8 vagy rágebbivel. És itt a gond: nekem win8-am van, amire nem lehet 8-ra cserélni a 10-es explorert.

Az előző két tipped nem vált be. A multi explorer program nem fut rendesen, a virtuális gépet is megcsináltam, telepítettem az xp-t de a hardvereket nem birom telepíteni így nincs rajta net. Fura hogy nem tudja alapból használni a fő gép netjét.

2013. jan. 14. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!