Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SUPERAntispyware, vagy Spyware...

SUPERAntispyware, vagy Spyware Terminator?

Figyelt kérdés
Nekem az utóbbi van Avast!-al kombinálva, de b@szott lassú a gépem az utóbbi időben. (Pl. egy mp3-as zene tulajdonságainak a megjelenítéséhez is sokszor egy perc!!!! kell, vagy pl. a google megnyitásánál is gyakran egy percig semmit sem csinál, csak aztán kezdi betölteni az oldalt.) Pedig állítólag mindkettő (Avast! és Spyware T. is jónak mondott progi.) Jah, és rendszeresen végzek kémprogram elemzést, és szintén rendszeresen törlöm a registry-kulcsokat, felesleges file-okat , sütiket, cookiekat, stb. Töredezettségmetesítés is oké, memória 512MB/400MHz, Winyón még vagy 40GB szabad De mégis a fent leírt tempóval dolgozik, Xar az egész! HELP!!!
2009. aug. 30. 11:13
 1/10 A kérdező kommentje:

U.I.: Rendszer: Windows XP Extended Edition 2002 Version

CPU: Intel(R) Celeron(R) 1.70 GHz

2009. aug. 30. 11:28
 2/10 anonim ***** válasza:
Spybot - Search and Destroy. Feltelepíted, frissíted, IMMUNIZÁLOD a rendszert, majd keresés. Garantáltan nem lesz se msn vírus, se hasonlók.
2009. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez szintén használható az Avast!-al együtt?
2009. aug. 30. 15:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerezz be komplex védelmet (Kaspersky Internet Security, Eset Smart Security), állítsd be a tűzfalat. Frissülnek, automatikusan védik a gépedet, nem kell velük foglalkozni.
2009. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Spyware Terminator nem jó a gépedre. Ilyen teljesítmény mellett a Ad-Aware kell, szerezz be ZoneAlarm Free tűzfalat (kapcsold ki a Windows-ét). Avasttal együtt se fogják lassítani a gépedet. (Az én régi gépem volt ilyen).

Innen letöltheted: [link]

2009. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!


Uccsó: Felraktam az Ad-Aware programot, Ingyenes (tehát nem regisztrált módon). Viszont miután megnyitottam azt írja ki hogy a rendszer védelem és az automatikus frissítés is inaktív. Hogy lehet ez aktiválni, ugyanis semmilyen gombot v. egyebet nem találtam ami ezt a célt szolgálná.

Jah próbáltam telepíteni a Zone Alarm-ot is de már a legelején valami baja van a Windows XP Service Pack-al (vagy mivel), és emiatt nem települ. Viszont a Spyware T-t már letöröltem. Mit tegyek?

2009. aug. 31. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Ad-Aware: menj fel a netre és regisztráld, ha ingyenes is, ehhez ragaszkodnak. De a Free-t töltötted le? Csak az ingyenes. ZoneAlarm és minden más ingyenes progi is telepítésnél be akar jelentkezni a gazdájánál. Csak egyet tudok tanácsolni: törölj le mindent (Rendszergazdai fiók, Programok telepítése törlése illetve C:/Program Files)., Aztán nagyon gyorsan töltsd le a Kaspersky Internet Security vagy ESET Smart Security 4.0 progit. A tűzfalak beállítása egy kicsit bonyolult (eleinte interaktiv legyen), addig kérdez. 30 napos próbaverzió kulccsal ingyenes. [link]

vagy [link]

2009. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jogtiszta a Windows, állítsd be az Automatikus frissitést, akkor küldik a hiányzó (valszeg) SP3-t is. (Meg tudják állapitani neten keresztül, mi hiányzik). Ezek után bármit feltehetsz. Startmenű/Vezérlőpult/Automatikus frissitések. Ha tört a Windows, akkor ne próbálkozz vele.
2009. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit leírtál nem elég, ha nincs rendszeresen frissitve az op.rendszer. Eredeti Windows-hoz állítsd be az Automatikus frissitést, a háttérben fog dolgozni, csak a kikapcsolásnál vigyázz, nem szabad kikapcsolni, amíg frissit. Biztonsági frissitések nélkül támadható és tönkrevágható a Windows.
2009. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a spybot s&d szar!!!!! Ezek közül a SUPERAntiSpyware ismeri fel a legtöbb kártevőt.
2010. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!